Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Mělo by to zůstat nebo by to mělo jít: moje olympia le-tan miami kniha spojka

Mělo by to zůstat nebo by to mělo jít: moje olympia le-tan miami kniha spojka

Byl jsem posedlý olympia le-tan knihy spojky pro to, co se zdá být navždy. Protože jsem poprvé objevil tyto ručně vyráběné doplňky, to byla láska. Se širokou škálou možností vyplývajících z mnoha děl klasické literatury, pokud jste kniha červ a milovník tašky, tato značka je zápasem v nebi.

Vždycky zkontroluji net-a-porter vidět nejnovější přílety, a obvykle, le-opálení knižní spojky prodávat co nejdříve, jakmile se zobrazí. Minulý týden jsem však našel Olympia Le-Tan plánování vaší dovolené na Floridě: Miami vyšívaná spojka a nařídil jsem to.

Nemyslel jsem si ani o tom, že jsem si objednal, a pak jsem oprávněn, proč to byla správná volba pro mě. Vyrostl jsem v Miami, pořád cestuji tam často a mluví se mnou. Nejsem typicky nakreslen na zelené, ale zelené a taupe vyšívání a cítil se, že je to organické a elegantní, určitě pracovat s jarním a letním šatníkem. Vnitřek má opravdu elegantní Liberty Car-Print Poplinová podšívka, která je zábavná a nepředvídatelná.

Vlad nebyl tak prodáván na tomto sáčku, ale když dorazil, nemohl jsem se dočkat, až se rozbalte pole a vyjměte si novou akvizici. Nemůžu říct, jestli měl vliv na své počáteční pocity k mému novému nákupu, nebo ne, ale začal jsem to zpochybnit. Za prvé, s cenou 1,880 dolarů, musím se divit, jestli budu někdy nosit dost, abych za to odůvodnil placení za to. Za druhé, bude to vlastně používat vůbec? Je to eklektický kus, a podobně jako sakra Judith Leiber, je to spíše umělecký kus než široce použitelná taška.

Nedostávejte mě špatně, stále jsem absolutně zbožňovala tuto spojku. Miami je místo, které jsem zavolal domů pro většinu svého života, a některé nákupy nemusí být nejpraktičtější, ale jsou tam, aby vyplnili umělecký slot pro rozhovorový kus. Zatímco vím, že rozhodnutí je na mně, chci se k vám obrátit a zeptat se své myšlenky: Mělo by to zůstat nebo by to mělo jít? Cena je $ 1,880 přes net-a-porter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *