Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Tento satchel se sechníkem Valentino je … no, je to podivně tvarované

Tento satchel se sechníkem Valentino je … no, je to podivně tvarované

šňůry, která je právě teď. Vypadá to, že se každý designér snaží nějakým způsobem začlenit do svých tašek, ale buďte jasní: jen proto, že šňůry jsou trendy, neznamená, že každá taška potřebuje. Někdy přidává šňůrku bez důvodu vážně zašroubuje linky a strukturu sáčku, což vypadá jako problém s setchelem Valentino.

Normálně, když vložíte slova „Valentino“ a „flitry“ do stejné fráze, můžete jít dopředu a přihlásit mě na tašku – devětkrát z deseti, budu to milovat. Tato konkrétní taška je však desátý čas. Díky stahovací šňůře je design vypadat podivně plochý a kruhový, jako by mohl být použit jako obrovský, okouzlující Frisbee, pokud by byl jen trochu rigidnější. Horší je, že se zdá, že vírový vzor flitrů (tvrdí, že je to růžová – vypadá to jako vír) naznačuje, že zamýšleli, aby taška vypadala takto.

Naštěstí pro tašku je sepnuté panely ve skutečnosti docela krásné. Jemný vzorec dává tašce okouzlující pocit a taková velká pozornost k detailům je charakteristika značek lepších tašek. Kdyby to bylo jen sepnuté panely a pravidelné boční gussety, pravděpodobně bych dal tomuto tote projíždějící třídu.

Ale podivné koncové části nelze ignorovat. Jsou podivně široké, což je problém samy o sobě, ale je také vtaženo nahoře zcela zbytečnou stahovací stawnem, která dává tašce jeho podivný tvar podobný disku. Bylo by to o něco lepší, aniž by se stahovali a lehké roky bez postranních panelů. Nakupujte prostřednictvím Saks za 2620 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *