Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Narození bezplatné sbírky se snaží ukončit přenos fetálních AIDS, prodat vám 225 $ Celine Bag

Narození bezplatné sbírky se snaží ukončit přenos fetálních AIDS, prodat vám 225 $ Celine Bag

vyžaduje skutečně zvláštní příčinu, aby značky byly tak exkluzivní jako Celine a Prada, aby opustily své obvykle své cenové struktury, ale s Born Free,, ale s Born Free, Udělali to právě. Born Freeclumenty je charitativní módní iniciativa, která kombinuje pravomoci Vogue a Shopbop, aby spojila 22 nejlepších návrhářů ve snaze ukončit přenos Fetal AIDS po celém světě do 31. prosince 2015. Velkou součástí tohoto úsilí bude limitovaná edice Special Kusy vytvořené některými z největších jmen v módě.

Na konci kabelky je nejzajímavějším kouskem výše uvedený Celine Tote, který, stejně jako všechny kusy, obsahuje jeden z hrstů výtisků na míru vytvořených keňským umělcem Wangechi Mutu. Taška je plátno a vyrobená v Číně, ale cena je ideální a příčina je dobrá, takže nebudeme obviňovat žádného jednotlivce, který si ho vyzvedne. Podívejte se na všechny kabelky ve spolupráci níže nebo nakupujte celou sbírku (včetně naprosto ohromující sukně Prada za méně než 300 $) pomocí ShopBopu. A v nakupování se musíte cítit dobře – každou kupní cenu bude odpovídat fondu Mac AIDS.

Born Born Wieflumary Celine Tote Bag
225 $ pomocí Shopbop

Narodil se bezplatný Tory Burch Reverzibilní drobné tote
160 $ ​​pomocí Shopbop

Born Born Freement Tory Burch Reverzibilní tote
175 $ pomocí ShopBop

Born Wieflimentary Rachel Roy Tote
185 $ pomocí Shopbop

Narozena bezplatná taška Diane von furstenberg
155 $ pomocí Shopbop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *