Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Krása Purseblog: 5 tělesných olejů, které vás udržují měkké a pěkně vonící ve věčnost

Krása Purseblog: 5 tělesných olejů, které vás udržují měkké a pěkně vonící ve věčnost

dnešní první červenec a nejžhavější letní dny jsou stále před námi. To znamená, že hodně kůže bude v příštích dvou měsících vystavena vážnému světlu denního dne a není důvod vypadat, jako by vás právě vytáhli z zimní sezóny. (Také není důvod cítit se, že by to bylo – nervózní kůže je svědivá.)

V minulosti jsem mluvil o své neustálé bitvě proti suché pokožce a můj oblíbený způsob, jak odvrátit vločky během teplého počasí, je vonným olejem. Nejenže je výplata vlhkosti lepší než krémová pleťová krém, ale teplo vaší kůže na slunci přináší vůni, která se drží lépe než konvenční parfémy. Níže se podívejte na pět mých oblíbených.

Ahava suchý olejová těla mlha
40 $ prostřednictvím Nordstromu
Mnoho olejů má teplé, pižmové vůně, takže pokud si vyberete něco trochu jiného, ​​je to optimální způsob, jak jít. Navíc, zvlhčující výrobky Ahava jsou všechny špičkové.

Elizabeth & James Nirvana Black Body Oil
60 $ prostřednictvím Sephora
Tělesné oleje se staly natolik populárním, že je tu pravděpodobně ten, který se páruje s vaším oblíbeným parfémem; Tenhle je můj.

L’Cocitane Almond Uklidňující a zkrášlení pružného kožního oleje
44 $ přes Sephora
Tento tělesný olej má téměř dokonalé hodnocení a téměř 600 recenzí, takže pokud hledáte místo pro zahájení experimentování, je to pevné.

Maroccanoil suchý těla olej
48 $ prostřednictvím Nordstromu
Pokud jste si stejně jako já přáli, abyste si mohli celé své tělo rozdrtit do neuvěřitelně vonících vlasových výrobků společnosti Maroccanoil, nyní můžete. (Výplata vlhkosti je také skvělá.)

Neutrogena Light Sezam Body Oil
8,39 $ prostřednictvím lékárny.com
Produkty lékárny se jen zřídka cítí tak luxusní jako jejich mnohem dražší protějšky, ale tento prochází každý test – je velmi zvlhčující a voní fantasticky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *