Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized RHOC: “Když jste dům se čtyřmi malými dětmi, nepamatujete si, že jste někdy inteligentní být někdy.”

RHOC: “Když jste dům se čtyřmi malými dětmi, nepamatujete si, že jste někdy inteligentní být někdy.”

Normálně se mi líbí skvělé skutečné ženy v domácnosti večeře oslavy, nicméně na minulé noci epizodě skutečných domácností Orange Grafe, drama, stejně jako spor jen vše … vyrobeno. Show je téměř zcela vyráběná, samozřejmě i normálně mi to nevadí, jestliže tato pravda je zřejmé, stejně jako tam; To je přesně to, jak je naší pravda TV klobásy. Včera v noci však Tamra nezapomněla, že poskytne Alexis šanci být chudým hostem, než přečtete její riot akt za to, že je jeden.

Celá epizoda byla rozvíjet stejně jako boj, který jsme viděli jen první část na konci epizody. Stále nechápe, proč byl každý tak vyhřívaný, stejně jako já s největší pravděpodobností nikdy nebude. Přivístme si rekapitulaci.

1. Alexis dostal vicky zrcadlo jako dárek pro gratulu-on-face-face-chirurgie. Nemohl jsem to ani udělat. To je oslňující na úrovni, kterou nejsem schopen dosáhnout. Je to tak hloupé, že to smyčky na zádech na brilantní.

2. Alexis Challook Vickyho požadavek mít Ally na Tamryově oslavu pro Vicky, která chtějí její skutečné přátelství. “Aww, Vicky, ty jsi mě tam opravdu žádal!” Často se cítím chudí pro Alexis. Ne často, protože normálně neobjevuji úmyslnou nevědomost být sympatický rys v dospělých žen, ale ona byla na této výstavě již mnoho let, stejně jako zdálo se, že se obvykle dotkne, že je pozváni na oslavu jako odklon. Nebo jako tutážní beran, v závislosti na tom, jak přesně věříte, že Vicky je. Na oplátku, Alexis pozval New-Girl Lydia být její odklonění, kromě toho, že si nepamatovala, že nikdo nenávidí Lydia, takže to všechno nefungovalo dobře.

3. Heather je mnohem lepší náhradní rozhovor rádi, než Alexis byl regionální zprávy fyzické fitness zajíček. Heather je skvělý čtenář, který je vždy obdivuhodný vysoká kvalita v domácnosti. SIDE POZNÁMKA: Přesně tak, jak lidé dostali tyto zábava-sousedící koncerty, než došlo k pravdivé televizi, aby je pohánět na nízkoúrovňové reflektory?

4. “Necítíme požadavek, abychom mohli dát každý kout, stejně jako Cranny našeho domova pro lidi, aby viděli.” Uvedený vřes, jak nám show poskytla hundreth širokoúhlý záběr v interiéru svého domova v této sezoně. Lydia, stejně jako její manžel, k jejich úvěru, nesmí být vydírána do poskytování jakéhokoli individuálního obalu svého časopisu.

5. Tamra byla tak úzkostná, když viděl Alexis, že měla úzkostné poops. Bylo to jako já před sporem soutěžní finále na střední škole, s výjimkou, že jsem se snažil současně vybrat smíšené drinkové šaty.

6. Heather, Tamra, stejně jako Gretchen vypadal hluboce znepokojen Alexis ‘příchod na večírku. Chápu Alexis je typem frustrujícího obecně – Já jsem první, kdo by přiznal, že – ale je však s největší pravděpodobností nejméně ohrožující osobu na dohodě s planetou, nebo alespoň na dohodě s jakýmkoliv světem těchto žen online na. Není to vztekliny, stejně jako ona není moudrá, která by byla skutečná, aby byla skutečná indikována nebo konivována. Na druhou stranu, Vicky, kdo je opravdu bláznivý člověk, o které se všichni musí obávat, byl nějaký důvod k obavám. Po osmi sezónách, vicky pochopil přesně to, co by tahání Alexis na oslavu udělal: nechte ji z háku poskytovat další ženy cíl. Bylo to jako zookeeper házet hovězího stopku přes zábradlí krytu lva. Bad Hovězí stopka Alexis.

7. Lydia byla jediná zralá dostatečná, aby se pokusila učinit jakýkoliv typ příjemného konverzace na Stranu Tamry. Když naposledy uspokojila, stejně jako to, jak se věci podzimní ticho, Vicky vzala pláště tím, že připomíná všem, že její pojistná krytina byla přes ulici, stejně jako prohlásil, že má nové dítě. Když Gretchen vysvětlil, že to byl typ vtipné metody, že její dítě mělo dítě, vicky zavolal ji hloupý člověk, který Gretchen nahoře nevyklizel. Bohužel, ona stejně jako ostatní ženy se zdálo, že zachraňují svou energii, aby pronásledoval Alexis kolem prostoru později.

8. Tamra, v její neomezené zralosti, odhalila při večeři, že opravdu nechtěla, aby přišel Alexis. Stejně jako pak to bylo pryč do závodů o nároku nebezpečí, jakož i pomluvy, jako by se užívali beverly kopce kolem, kromě bez dýhy zájmu, že tyto otázky měly na začátku sezóny Beverly Hills. To mě zmaří, abych musel vzít Alexisovu stranu, ale všichni jsme pochopili, že Tamra může vstát pro sebe, takže kdyby nechtěla Alexis na večírku, neměla by to říct Vicky To bylo v pořádku pozvat ji. Nevěřím, že Alexis byl šikanován v Costa Rica, stejně jako já věřím, že je to hloupé, že se snaží o peníze na tomto incidentu, ale je to opravdu indikovat, že prodlouží pozvání na někoho, stejně jako prohlašovat v případě, že si přejete Nepřijdou, naprosto neprokázali. večeřeještě nebyly sloužil. V extrémně nejméně, Tamra musel poskytnout Alexis mnohem více šancí, aby se zadek před fakulací.

9. Stejně jako tehdy Tamra strčil prsty, stejně jako její uši, stejně jako křičet La La La La La, protože je dospělý. Jen abych vložil třešně na celý absurdní večer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *