Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Louis Vuitton představuje novou květinovou tašku a příslušenství se 4 novými styly

Louis Vuitton představuje novou květinovou tašku a příslušenství se 4 novými styly

Louis Vuitton představil nové monogramové styly v poměrně rychlém klipu v posledních několika sezónách a také se zdá, že rychlý vývoj materiálu využívá Vyplacení – Populární monogramové styly jsou často nabízeny po celém světě a také vidíte více hvězd a módní trh s těžkou váhou přinášejí Vuittonovy nejznámější tašky v poslední době, než máte v letech. Nyní návrhář Nicolas Ghesquiere přidal ještě jednu skupinu tašek a příslušenství do sestavy monogramu: The Louis Vuitton Flower Bags.

Detailním detailem květinové linie je nápadné umístění visacího zámku Louis Vuitton Gold-Tone připojeného k základně ve tvaru jednoho z ikonických květinových motivů Vuittonu. Sbírka je zatím tvořena ze čtyř kusů: tote, hobo a peněženka klapky ve dvou velikostech. Tašky jsou prostorné, užitečné denní tašky, stejně jako peněženky jsou typem kusů, které byste mohli rychle hodit do vaší tašky, a také používat roky. Níže se podívejte na všechny z nich, včetně vnitřních výstřelů a cen.

Louis Vuitton Flower Tote
2 430 $ přes Louis Vuitton

Louis Vuitton Flower Carry je míněn jako pracovní sáček, stejně jako pokud pracujete v kanceláři, která není tak konvenční pro logo tašku, bylo by to pro to perfektní. Interiér je rozdělen do dvou velkých kompartmentů středním pouzdrem na zip, což by bylo praktické místo pro ukládání menších produktů, jako jsou tajemství, jakož i váš telefon. Větší sekce, které jsou lemovány tak, aby odpovídaly koženému oříznutí, pokud vyberete barvu (a pokud ne, taška využívá běžnou tmavou podšívku Louise Vuittona, pokud jdete s tradiční vachettou), jsou dostatečné pro data i notebook. Kromě horních úchytů má taška na ramenní popruh, který lze zcela upravovat nebo zcela eliminovat. Taška je k dispozici v jedné velikosti a je cena za 2 430 $.

Louis Vuitton Flower Hobo
1 820 $ přes Louis Vuitton

Pokud jste spíše osobou na ramenní tašku, květinová čára nabízí poněkud více uvolněnější denní výběr s jednoduchým a nositelným hobo. Styl sever-jih má otevřený interiér a také jako The Flower Tote, je rovněž lemován tak, aby odpovídal koženému oříznutí nebo s běžnou tmavou podšívkou Vuitton, v závislosti na vaší volbě. Jediným interiérovým kompartmentem v tašce je jedna kapsa na zadní stěně. Taška je k dispozici v jedné velikosti a také prodává za 1 820 $ ve třech barvách.

Květinová peněženka Louis Vuitton
1 000 $ přes Louis Vuitton

Pokud je vaše věc s velkou kapacitou, může být pro vás peněženka květin. Jeho budova klapky má kožený přízvukový panel v černé nebo červené barvě s interiérem lemovaným v odpovídající barvě. Uvnitř jsou dva velké kompartmenty lemované v karetních slotech ideální pro peníze i příjmy, stejně jako středový zip kompartment udržuje všechny vaše mince v bezpečí. Peněženka prodává za 1 000 $ ve dvou barvách.

Louis Vuitton Compact Flower Peněženka
795 $ přes Louis Vuitton

Pokud dáváte přednost malé peněžence, kompaktní verze by byla mnohem lepší volbou. Rovněž má kožený interiér, který odpovídá vnitřnímu oříznutí, s peněžním slotem nahoře a malou kabelkou mincí na jedné ze tří sekcí interiéru. Prodává za 795 $ ve dvou barvách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *