Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Alexander Wang míří do Balenciagy – jak budou tašky vypadat?

Alexander Wang míří do Balenciagy – jak budou tašky vypadat?

Přestože zpráva, že Alexander Wang je dalším inovativním ředitelem v Balenciaga, má víkend, aby se ponořil, necítí se spíše jako realita. Wang se zvýšil na slávu hlavně o nositelnosti a poměrně snadno dostupném nákladovém bodě svého sportovního oblečení v centru města i kabelky, zatímco Balenciaga odcházející designér/geniální Nicolas Ghesquiere získal rekord pro inovace v oboru, vynikající technické dovednosti. Jako přijímání intelektuální stránky módy. (Ach, stejně jako desetiletí úspěchu v tašce na motocyklu.

Zdálo se mi Wang (a do konkrétní míry se stále zdá být) jako nesprávná možnost vyplnit boty Ghesquiere; Dva chlap jsou zcela odlišní vůdci značky v estetickém i přístupu. Vypadá to, že poskytnutí Wang kývnutí naznačuje, že PPR si přeje vzít francouzsky domů mnohem více než spotřebitelským směrem; Koneckonců, Wang se ověřil jako profesionála, když přesně zjistil, co si klienti na špičkové úrovni chtějí koupit, což může být slabost designérů, kteří se mnohem více zaměřují na abstraktní koncepty a na náročné provádění. Objevování obou těchto vysokých vlastností u jednoho návrháře je vzácné, nejméně uvádět.

Mnohem více, které jsem o tom věřil, se však zdá, že mnohem více estetika dvou návrhářů se sbíhají v oblasti, která je pro ty z nás na tomto místě nejen velmi zásadní, avšak pro obecné měnové zdraví a wellness Téměř jakýkoli typ módní značky: kabelky. Dostal jsem a přinesl jsem i několik tašek od obou značek, a přestože jsem o tom nevěřil před tím, než se tato zpráva objevila, tyto dva nejsou tak odlišné.

Jak Wang, tak Balenciaga dělají spoustu svých příslušenství prodáváním kožených tašek Slouchy s tvrdým, průmyslovým inspirovaným hardwarem. Tašky z obou řádků jsou poté znovu vydávány v nových barvách a v každé sezóně pevně; Nejúspěšnější styly mají své tvary trochu upraveny v pozdějších sezónách, aby spotřebitelům dodávaly několik možností. Mnoho značek integruje několik z těchto metod do jejich strategií příslušenství, ale podobnosti jsou mnohem více, než byste očekávali, když se podíváte na linky tašky vedle sebe, zejména přemýšlejte o tom, jak přesně se liší v zbytku Obě značky jsou.

Kromě toho začaly Balenciaga a Wangovy sezónní tašky v posledních sezónách sdílet estetické podobnosti. Například Wangova pelicanská linie z podzimu 2012 má napjaté kůže i čisté hrany, které definují spoustu nedávných nemotorových tašek Balenciaga. Oba tyto pohyby mohou být způsobeny větším trendům příslušenství, jsou však významné, protože nepravděpodobně mají obě značky nyní své kolekce příslušenství strukturovány přesně stejnou metodou – základ neformálních jednoduchých tašek a brašny s nervózním hardwarem. Integrováno s sezónními liniemi těsných, současných totes i brašlí.

Nakonec to musí pomoci nadšencům Balenciaga Bag Trochu úlevu. Motocyklové tašky s jejich zdánlivě neomezenou popularitou pravděpodobně nikam nevedou, alespoň v okamžiku budoucnosti. Nejen, že by to byl špatný krok služeb k ukončení ideálu linie, ale tašky pravděpodobně nebudou na rozdíl od Wangovy estetické vize v Balenciaga; Koneckonců, s tím jsou s tím už docela hodně synchronizovaní.

Jaké jsou vaše pocity na krok Alexandra Wanga do Balenciagy? Jak si myslíte, že odkaz bude?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *