Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Christian Louboutin Artemis Studded Take On Bag má dvě funkce

Christian Louboutin Artemis Studded Take On Bag má dvě funkce

Jsou to následující: 1) módní vzhled 2) Zabezpečení od kohokoli nebo cokoli jiného.

Už jste někdy viděli tašku s cvočky implementovanými v metodě, kterou Christian Louboutin udělal na jeho Artemis Python, aby si vzal tašku? Protože ne. Ve skutečnosti mě tato taška zaujme a také se mě týká.

Za prvé, ptám se na důvody pro pojmenování této tašky, Christian Louboutin Artemis posetý Python na tašku, protože Artemis pochází ze starověké řecké mytologie. Dítě Leto, jakož i Zeus, stejně jako dvojče Apolla, je Artemis bohyní divočiny, pátrací i divoká zvířata, stejně jako plodnost. Takže krásné tělo této tašky i kůže představují kouzlo Artemis, zatímco velké špičaté cvočky představují, že je lovcem.

Christian Louboutin Artemis bere tašku, 1 995 $ prostřednictvím Net-a-Porter

Představte si, že Artemis Gallivanting s divočinou s tímto kovovým pythonem, který si vezme tašku s intenzivními špičatými cvočky kolem popruhu. Přijďte na to věřit, tato taška poskytuje intriku a zároveň ukazuje sílu, která je vhodná.

V každodenním životě se koncept této tašky zdá být poněkud skvělý, ale opravdu mám pocit, že by to bolí. Mám obrovskou hlavu a také co když otočím hlavu na stranu a také přistane na popruhu? Nebo pravdu, že opravdu nemůžete držet tašku při pojetí popruhu, aniž byste se s nějakou bolestí dostali. Chápu, že pan Louboutin má rád hroty, ale stále si nemyslím, že pracují tímto způsobem na tašce. Nákup prostřednictvím NAP za 1 995 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *