Collection Boy Chanel

Chanel může být známý svými nadčasovými vzory, ale se zavedením kolekce Kid Chanel nám Chanel přináší linii, která je svůdná i menší změna tempa. Nepochybně odlišná, sběr sběru z tašek prošívaných chlopňů, které jsme od značky očekávali.

Kolekce Kid Chanel je vyrobena jako nošení jako taška na přenášení nebo křížové těsto, drží se blízko estetiky Chanel a zároveň dodává zcela odlišné přitažlivosti. Návrhy jsou čisté a odvážné, základní a přitažlivé. Ve skutečnosti je dualita designu inspirována taškou na kazetu, která byla původně vyrobena pro lovce.

Kid Chanel se vyrábí ve třech velikostech, nejmenší fungující jako kabelka a největší jako tote. Paleta Colors, která zůstane věrná Chanel, zahrnuje plochou červenou, tmavě černou, intenzivní šedou, olověnou a čistou slonovinu v prosklené telecí kůře. Cenové rozpětí je 2500 – 4300 $ a tašky dorazí v srpnu.

Karl Lagerfeld to navrhuje s novou interpretací chlapeckého kouzla, která říká: „Chanel použil pánské spodní prádlo k výrobě šatů; Měla tento chlapecký postoj, ve skutečnosti je to samotný duch Chanel. Dostala to od Kid Capel, velké lásky jejího života, která mimochodem popisuje, proč se nový taška nazývá Kid Chanel. “

Co si myslíte o nové sbírce Chanel Kid Bag?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *