Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Reece Hudson zajišťuje, že nikdy neztratíte tašku za noc

Reece Hudson zajišťuje, že nikdy neztratíte tašku za noc

, bylo mi zájem, že den St. Patricks je tento víkend, což mě znepokojuje. Ne, protože objevuji něco ze své podstaty děsivé o ekologickém pivu nebo opilých lidech se stylem (i když tyto dvě věci jsou pravděpodobně ze své podstaty děsivé z celé řady důvodů), od „pití svátků“ jako dny jako St. Paddy’s se běžně nazývají, znamenají, že někde venku bude mít žena jeden a mnoho irských aut a bombů a také ztratí spojku. Kdyby všichni měli tašku jako Reece Hudson Bondage Minaudiere, nebyl by to problém.

Název této spojky Reece Hudson je druh sebevysvětlující; Je vybaven náramkem ve stejném materiálu jako obtížné tělo vaku, které se hodí k vašemu zápěstí jako manžeta a také vás spojuje s taškou se zlaceným řetězcem. Věřte tomu jako plně dospělý ekvivalent náramku, který jste možná přinesli na vysokou školu, ale míle sofistikovanější. Pokud jste nikdy neslyšeli o Reece Hudsonovi, možná je čas skončit být známý. Řádek provozuje New Yorker Reece Soloman a její obchodní parter Max Stein, tašky jsou vytvářeny v Itálii a značka stále roste.

Tuto spojku si můžete vyzvednout za 1 295 $ přes Barneys, i když to tak neučiníte, slibujte mi, že během dni sv. Patrika budete mít na své kabelky velké oko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *