Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Trh s padělaným vakem je předstihl falešnými současnými taškami

Trh s padělaným vakem je předstihl falešnými současnými taškami

Není těžké si pamatovat, když fráze “Falešný pytel” automaticky přivedl na mysli obrazy plastického, faux louis vuitton monogramy, ale podle dámské nošení denního vyšetřování žen, To už není případ v čínské čtvrti New Yorku. Místo toho, knockoffs z méně drahých značek, jako je Tory Burch a Michael Michael Kors, převzali.

WWD poslal příslušenství Editor Misty White Sidell Down do Canal Street, epicentrum s padělaným bagem v New Yorku, aby zjistil, jaký byl stav černého trhu. Jak ona líčí, kdysi nebylo těžké jít do daného průčelí na ulici a požádat, aby bylo prokázáno falešné tašky z Premier Designer značek jako Chanel a Vuitton, ale právní zákroky a NYPD nájezdy znamenají, že většina maloobchodních prostor se podívala k druhu suvenýrových tchotchek, které lze nalézt ve všech turistických centrech města. V New Yorku není nezákonné koupit falešný sáček, ale je to proti zákonu, aby je prodal.

Místo toho, Sidell zjistil, že nyní musíte konzultovat roaming Faux agrenty v pytli na pouličních rohách, kteří vám zobrazují katalogy fotografií toho, co nabízejí a pak vás doprovodí na samostatné místo. V těchto katalogech, Sidell uvedl, že premiérové ​​nabídky designérů byly většinou starší styly, ale tam bylo spousta možností pro tašky, které by šly pod 500 dolarů v pravidelném maloobchodu, včetně burch a Korů.

Když zvažujete, jak snadné to bylo najít falešné verze extrémně drahých tašek na Canal Street (pamatuji si to velmi zřetelně od cesty do New Yorku jako teenager – neexistoval žádný předstírání tajemství), zdá se, že NYPD je Kombinované úsilí luxusních značek k omezení padělání může platit dividendy. Pokud nic jiného, ​​padělatelé musí pracovat tvrději prodat své zboží.

Co se týče důvodu, proč se trh přesunul na tašky, že maloobchodní pouze pár set dolarů, dámské nošení denně nekreslí žádné závěry, ale mám jednu radu: Současné tašky jdou na prodej často po celém internetu v důvěryhodných prodejců, A když považujete relativně malý cenový rozdíl mezi nákupem značeného moderního sáčku a vyzvednutí falešného na dovolenou, navrhli bychom, abyste si vezměte skutečnou věc pokaždé.

[Image přes dámské oblečení denně]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *