Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Belen Echandia ALLIVE ME Design č. 694

Belen Echandia ALLIVE ME Design č. 694

Jsem oficiálně povolen být rozrušený v mé e -mailové službě. Čas od času mi to poskytlo problémy a ztratila některé e -maily v kybernetické oblasti (cokoli, stejně jako kdekoli, co označuje nebo jde). Nedávno jsem zmeškal e -mail od okouzlující ženy jménem Jackie, návrhářka Belen Echandia Bags, o propagaci, kterou její podnikání provozovalo.

Dvakrát ročně získá někdo na našem zásilovém seznamu e -mail sestávající ze „zlaté lístky“. Tato jízdenka opravňuje jeho držitele, aby získal tašku sezóny (letos je to taška „Stroke Me“) vyrobená zejména na objednávku, v barvě podle jejího výběru.

Zatímco jsme zmeškali úplně první příležitost zlaté vstupenky, číslo 2 bude na jeho metodě, která přijde v září. Žádný požadavek však sedět pevně a také čekat na freebie, až si teď můžete prohlédnout její krásné styly. Belen Echandia Alaption Me Design č. 694 předvádí základní však nervózní styl s jeho extravagantní měkkou italskou kůží a velkým koženým šitím. Přední část sáčku ukazuje kapsu s detaily stud a střapce. Věřte tomu, nebo ne, taška je plná kapes, včetně 2 zipových oddílů, 2 skrytých kapes na zip, 2 uvnitř kapes na zip a vnější kožené kapsy. Může pro vás existovat nějaký typ mnohem více úložiště? Na vnitřní straně je podpisová měkká růžová podšívka Belen Echandia je chápána. Měření W: 34 cm H: 20 cm Tato taška vypadá tak elegantně, stejně jako rozkošná a nabízí se v mnoha barvách (včetně metaliky). Získejte to s jejich internetovým obchodem za přibližně 635,10 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *