Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized ACH JO! Kojenecká mladý chlapec Dusil, který přichází leden 2019

ACH JO! Kojenecká mladý chlapec Dusil, který přichází leden 2019

, byl jsem za posledních pár měsíců trochu mírumilovný, stejně jako když vás zajímá, proč je hlavní důvod dokončit pravdu, že jsem těhotná! Na rozdíl od mého těhotenství s Millie nás tento bit muž překvapil. Vždycky jsem pochopil, že jsem si přál mnohem více dětí, stejně jako proto, že nám to trvalo tak dlouho, jak jsme potřebovali pomoc s Millie, předpokládal jsem, že to může být přesně to samé s budoucími dětmi. Život však má vtipnou metodu vypracování, stejně jako jednoho dne několik měsíců zpět, když jsem se cítil opravdu otřesený, vzal jsem těhotenský test a také mě bylo rychle pochopit, že jsem těhotná.

Už jsem blízko na půli cesty, stejně jako jsme zjistili, že je to chlapec, o kterém jsem tak nadšený! Ve srovnání s tím, jak jsem se s Millie cítil, jsem se opravdu cítil opravdu skvěle, ale už jsem několikrát odpočinul, protože jsem měl nějaké problémy s krvácením. Odborník se mnou dodržuje, takže jsem musel ležet nízko-žádné cvičení (to nebyl problém, protože jsem ještě musel začít cvičit post-Millie, Whoops), žádné zvedání, a také se snažil generála, abych to vzal, aby to vzal Jednoduché a také odpočívejte více. Je obtížné mít doma mladé i hektické malé dítě, které nechápe, proč ji nemohu vyzvednout tolik nebo se rozhodnout pro dlouhé procházky, ale děláme to. V některých případech se mě to trochu týká, ale snažím se zůstat hektický a nenechat svou mysl bloudit. Doufáme, že se s příštím jmenováním věci daří mnohem lépe!

Jsem tak nadšený, že mohu přidat do naší rostoucí rodiny, stejně jako Millie nemá náznak toho, v čem je, věřím, že bude vynikající (a extrémně žárlivá a zmatená) starší sestra. Jsem splatný v prvním lednu v lednu, takže přijďte nový rok, budeme mít nového člena rodiny Purseblogů! Budu s vámi po celou dobu sdílet mnohem víc, stejně jako program mají brzy přicházejí mé drahé aktualizace Millie. Nemůžu uvěřit, že naše bitová žena se blíží dvouleté značce!

♥ Megs, Vlad, Millie a také kojenecká mladý chlapec Dusil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *