Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Co je třeba hledat v cestovní taška

Co je třeba hledat v cestovní taška

, který by si myslel, že moje poslední chvíli plány jít na dívčině víkendový výlet do Kalifornie v únoru 2020 by byl poslední výlet bych, aby v průběhu roku. a po roce bez cestování, a to i pro mé narozeniny half-a-století (tak smutný), všichni jsou svědění jít někam, kamkoliv opravdu!

Takže si myslíme, že je to nejlepší čas se podívat na maximální cestovní tašky!

Jsem si jistý, že si to, když řeknu, má ideální cestovní taška je všechno. Nechci být dramatické, ale cestovní kabelku si vzít s sebou může možná zlomit, nebo na výlet. Má váš současný cestovní taška provést řez? Samozřejmě, že dělá svůj výzkum je to celková shoda jsem zjistil.

Mezi klíčové funkce v cestovním Suma:

Prostorný. První věc, kterou se podívat na je prostorná taška. …

Kapsami a přihrádkami. Dobrý cestovní peněženka bude mít spoustu kapes a přihrádek, aby se vaše cennosti organizované a bezpečně uvnitř batohu. …

Všestrannost. …

Odolný. …

Crossbody. …

Messenger Bag.

Ano, to všechno zní docela jednoduché pro cestovní tašky … no máme rádi, aby to další krok … myslíme si, že je nutné je třeba jen jednu tašku! Samozřejmě, že jsem neměl vyrazil navrhnout nejlepší cestovní tašku. Jen jsem chtěl crossbody tašku, která by mohla být nošeny velké nebo složené, ale já jsem skončil vytvořit co nejlepší cestovní tašku.

Tak si to představit, jste na dovolené. Co když chci jít ven v noci? Vy nechcete, aby velké objemné brašna, který jste použili v letadle. Nebo chcete batoh, protože jsme na kole v okolí města, ale přesto chcete vypadat stylově, že jste na dovolené. Nebo možná budete chtít něco, co je úžasné možnost hands-free, která přiléhá k tělu z bezpečnostních důvodů. Vím, co si myslí, jak se vše, co bylo v jedné tašce?

Co když jsem řekl, ano, to vše je k dispozici v jedné tašce? Můžete si myslet, že jsem blázen. Rozhodující je v našem elegantním designem a multi-řemeny možnosti, které tento základní konstrukční promění vaše maximální cestovní tašky. ale neberte nás za slovo. Podívejte se na tyto úžasné recenze a máte tušení, jak mnoho zpráv I dostat od žen po celou dobu stejně.

Takže to, co dělá naši brašna? Zde jsou některé klíčové cestovní taška funkce naše má:

uzávěr top zip tak vaše věci zůstanou bezpečně uvnitř batohu

prostorný interiér pro vaši peněženku, knihy, make-up taška, sluneční brýle, láhev s vodou a / nebo dokonce i malé upomínkové předměty si můžete vyzvednout ze dne zkoumání nové město

několik vnitřních kapes a kapsy na zip na vnější straně peněženky, aby se vaše malé podstatné údaje užitečné jako klíče, chapstick, tkání a mobilní telefon, takže můžete sehnat to, co potřebujete rychle bez otevření a kopat kolem ve vašem Taška

Elegantní design, který můžete použít v průběhu celé cesty a opět na budoucí výlety po silnici

lze nosit jako prostoru pro večery

lze nosit jako elegantní batoh

lze nosit jako crossbody taška

to může být malý sáček (přeložil) nebo velký pytel, můžete rozhodnout,

dokonce přichází ve dvou oficiálních velikostech: originální a mini

Zjistíte, že spousta cestovní tašky jsou jedna věc, ale ne jiný, nebo jsou to jen základní a přiznejme si to, není to elegantní obvykle. Poslední věc, kterou chcete dostat je kabelka, která je neuvěřitelně funkční, ale neodpovídá žádné z vašich oblečení nebo vaše osobní atmosférou. Zatímco funkce je velmi důležitá, výběru styl, který je pro vás nejlepší, je podstatná úvaha při volbě kabelku budete trvat na všech svých cestách. Bude to na fotografiích, po tom všem!

BONUS: Naše je nejvíce trendy cestovní taška zjistíte, a to v Americe!

Najděte si barvu zde: Lauren a mini-Lauren

Seznamte se s námi: vstoupit do rodiny

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
1Click se sdílet na Pinterestu (otevře se v novém okně) 1
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Je křížový hobo taška pro vás? 23. ledna, 2022In “rozvíjející se designéry”
Váš oblíbený drobná Convertible je batoh … 31. ledna 2022In „Lauren“
To, co se hodí: cestovní BagsMarch 24, 2015In “City Life”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *