Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Miami Trendová zpráva

Miami Trendová zpráva

Tento minulý týden jsem cestoval do Miami pro mnohem potřebný jarní přestávku! Protože jsem pracoval kolem kabelků v posledních několika měsících, nemohl jsem si pomoci, ale všiml si druhy pytlů, které ženy nesou tuto oblast.

Vyrůstá a žijící v Chicagu, obvykle jsem byl zvyklý na trendy větrného města a je to chladnější počasí. Tak to bylo zajímavé vidět, jak se styl porovnává v naprosto odlišném klimatu.

Strávil jsem mnoho z mého výletu kolem měst Miami a Boca Raton. Pokaždé, když jsem byl, bohatství a ostnatost oblasti nikdy nezmizí. Prakticky se cítím, jako by se povzbudil, aby se odvážná módní prohlášení kvůli demografické oblasti této oblasti. Zatímco neutrály jsou vždy nadčasové, světlé a zábavné barevné tašky jsou základem pro tropické prostředí.

V Chicagu, většina žen, včetně sebe, typicky táhnou směrem k kabelkům, které jsou univerzální a funkční. Protože se počasí neustále mění, musíme být připraveni. A nemluvě o sáčku, která si vybere jakýkoliv kulatý, je takové obrovské plus.

V Miami máte trochu více svobodu vyzkoušet neutrální nebo zábavné barvy kdykoliv v průběhu roku. To může být těžké na rock odvážný, světlý taška, když počasí je zmrazení nebo ponuré v Chicagu, i když bychom měli!

Malé křížové tašky a velké totes byly nejoblíbenější mezi ženami kolem regionu Jižní Florida. Samozřejmě to dává smysl, když jste obklopeni pláží a potřebujete jen několik základů pro běh města. S slunečným počasím je mnohem jednodušší zůstat aktivní, takže je dobré mít lehký pytel váhy běžet kolem města.

Stejně jako pro mě, byl jsem tak nadšený, že jsem si v Greenwichu přivedl můj Cher Crossody v Greenwichu, protože jsem věděl, že to bude ideální pro všechny mé aktivity Vacay! Měl jsem v Miami mnohokrát, jsem si uvědomil, že má velký malý kříž je nezbytný. Ze Day lodi dostat nápoje v potěšené hodině, Cher byl ideálním fitem. Je to velmi lehká a všestranná pro každou příležitost.

Jedna věc je jistá, ale psát, že si přeji, abych nikdy neopustil! Může někdo říct Chicagu, je čas začít se zahřátí ???

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Cestování zpět homemarch 22, 2018In “butiques”
Jarní spuštění PřípravaFebrury 20, 2018In “módní podnikání”
Kabelky a Charitymarch 29, 2018In “módní podnikání”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *