Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Purseblog Beauty: 6 Products in Megs ‘Appeal Bag for Spring

Purseblog Beauty: 6 Products in Megs ‘Appeal Bag for Spring

Mám přiznání: nejsem velký odvolání feťák. Vždycky říkám, že kdybych měl umělec make -upu každý den, byl by to nejvyšší luxus. (Hodíte také do vlasů – opravdu potřebuji vlasů.) To naznačuje, že moje rutina pro přitažlivost je poměrně zjednodušující. Nevyzkoušel jsem, natož zvládnuto, umění kontury, mohu improvizovat kouřové oko, ale není to ani téměř zdokonalené a alespoň půl týdne opouštím dům bez make -upu.

Miluji však dobrou rutinu péče o pleť, a přestože nejsem přitažlivý guru v nejmenším kousku, vždy mám pár položek, které jsou moje go-tos. Na jaře je to šest položek, které nejen plánuji používat, ale již vlastní a používám.

La Prairie Anti-Aging Eye and Lip Perter à Porter
160 $ ​​pomocí Neiman Marcus
La Prairie tvoří většinu mé rutiny péče o pleť, od jejich krémů proti stárnutí po oční séra, zbožňuji jejich výrobky. Oko a RIP Porter je osobní favorit, vklouzne do mého make -upu a když moje rty začnou sušit nebo oči vypadají trochu unavené, používám to.

Chanel le Vernis růžová tonická barva nehtů
27 $ pomocí Chanel
Někteří lidé říkají, že Chanel polské čipy snadno, ale ve skutečnosti to na mě trvá dlouho a já zbožňuji barvy. Mám příliš mnoho laků na nehty, abych byl považován za zdravý, ale právě jsem přidal tuto barvu do své sbírky a miluji barvu růžové.

Dior Addict Gloss
29,50 $ pomocí Saks
Dior Addict Gloss je prostě úžasný! Lesk nadále zvlhčuje, což je na rozdíl od spousty glosářů a barevných skluzavek snadno a trvá dlouho.

Oribe Travel-velikosti nemířitelných anti-humiditní spreje
22 $ ​​pomocí Net-a-Porter
Obvykle používám Oribe texturní sprej, protože asi dvě minuty po dokončení vlasů ztrácí veškerý svůj objem. Ale moje vlasy je také opravdu těžké zvládnout ve vlhkosti, takže je to moje cesta.

M · A · C Eyeshadow
16 $ pomocí Nordstromu
Trochu švihnutí zlatého očního stínu opravdu způsobí, že moje modré oči se objeví. Na očích se mi moc nelíbí, takže pár štětců oční stíny a já jsem nastaven. Mac je stále jedním z nejlepších, když se týká krásy.

Krém na ruce Lollia
24 $ pomocí antropologie
I když nemám strašně suché ruce, mám s sebou vždy krém na ruce, protože miluji hladké ruce (navíc sdílím s každým jednotlivcem, který říká, že má suché ruce, když jsem s nimi). Byl jsem nadaný tento krém na ruce a myslel jsem si, že to vypadá hezky, ale možná nefunguje úžasně dobře, ale mýlil jsem se. Tento krém nechává mé ruce hladké a vůně je nádherná.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *