Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Purseforum Roundup – 27. prosince

Purseforum Roundup – 27. prosince

je to tady. Naše poslední purseforum Roundup of 2013! Chceme vám poděkovat všem za to, že jste nás každý týden navštívili, stejně jako za vaše krásné komentáře a poznámky. Tento týden jsme objevili několik úžasných vánočních dárků, které vystavuje po celém kabelce, takže bez prodlení jdeme s otočným potěšením pro vaše potěšení z těžkého obrázku!

Členové Louis Vuitton zahájili speciální dárkové vlákno, a také bylo zábavné vidět všechny dárky, které tyto šťastné ženy i pánové letos dostaly. MJMS501 sdílela svou sbírku darů z její druhé poloviny i dětí. MCHILI5 a LVGUCCILV dostaly super stylové boty, které si nelze nechat ujít, a Roundup Regulars, kteří jsou obeznámeni s našimi malými koženými výrobky (SLG), chápou, že jsme pro Midnightmanův program pronili i pro jemný i nádherný ledovec Taiga.

Rovněž jsme nemohli vydržet tento docela výstřel darů paní Moneypenny, všechny vyzdobené na dovolenou, a také tleskající Luvumore, který trpělivě čekal na rozbalení tohoto tantalizujícího dárku od září!

Další jsme navštívili módní šperky, stejně jako musíme souhlasit s Rupbasoli – musela to být nesmírně skvělá dívka! O Vánocích dostala šperky ve formě pro královnu, takže nezapomeňte se zastavit u jejího vlákna, abyste viděli zbytek své starožitné ametystové sady čelistí, včetně modelovací fotografie-co léčba! Stejně jako její nový vintage zirkon je prostě ohromující, stejně tak si nenechte ujít. Ostatní členové módních šperků sdíleli své dárky v tomto vlákně, který zahrnuje speciální prsten Alishan Tsavorite Alishan, jakož i uklidňujícího prstenu Snowflake Sedated Rainbow.

Věříme, že okamžité expozice jsou prostě skvělé, jak vědí návštěvníci Roundup, a ještě více, když je to expozice vánočního dárku. V Hermès, Mrschmidtswife letos dostala krásné překvapení, když rozbalila tento nádherný Hermès Evelyne III v extravagantním malachitu. Lucky Birkenette dostal tento Vánoce neuvěřitelný Birkin – jedinečná kombinace kůží i barev dělá toto vlákno za návštěvu.

Halliehallie si myslela, že technicky není vánoční dárek, a také s námi sdílel nějaké nakupování na dovolené a sdílel tři naprosto dokonalé tašky Constance. Líbí se nám tato klasická taška Hermès, stejně jako toto docela trio je radost vidět. Také vlákno RAOK (náhodný akt laskavosti) je stále silné a v tomto zábavném vlákně jsou také některé extrémně zvláštní dary a spousta ducha dovolené.

Santaovi pomocníci museli být hektičtí v obchodech trenéra letos v zimě. Tento týden jsme objevili vystavení v Subforum Coach v Subforum Coach – 2Dye4 byla hektický nakupující a vystavila její nálezy její odbytiště, včetně nádherné fotografie domácnosti! Karman také provedl nějaký nákup dovolené a objevil několik neuvěřitelných obchodů právě včas na Vánoce. Citizenlen sdílela veselý příběh o vánočním nákupu se šťastným koncem, stejně jako Ladyhaylin dostala od manžela docela překvapení tašky. Jadis4742 se na tváře jejích přátel usmála s jejími dary, stejně jako její vlákno, také na naše úsměv!

Opouštíme trenéra s touto radostnou fotografií vánočního dárku Luxury_Gift od jejích rodičů, pěkně orámovanou okouzlujícími návrhy v pozadí. Tento týden je v trenéru tolik nových tašek, nezapomeňte se snížit o všechny expozice, které se i nadále valí!

Členové Purseforum mají rádi kabelky a také je rádi sdílejí. Subforum vitríny v tašce je místo, kde členové publikují své sbírky, stejně jako tam, kde jdeme do Ogle a chtíč po pytlích každé barvy, tvaru i stylu. Zaplatili jsme tomuto subforumu vidět tento týden a nebyli zklamáni. Rubyslippers01 sdílel neuvěřitelně kurátorskou sbírku, která zahrnuje některé extrémně neobvyklé kusy, stejně jako některé nestárnoucí klasiky, a také jsme nemohli odolat sdílení našeho preferovaného zde.

Doufáme, že si užijete poslední dny roku 2013 s domácností i přáteli. I když máme rádi vystavení docela tašek i příslušenství, také chápeme, že největší dary jsou cenné časy strávené s oblíbenými. Toužíme si vás i vaše domácnosti zdraví a wellness i radost v roce 2014 a také se díváme dopředu na sdílení více z naší domácnosti s vámi! Uvidíme se příští rok!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *