Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Purseforum Roundup – 12. listopadu

Purseforum Roundup – 12. listopadu

potěšeno v pátek, tpf’ers; Jsme zpět s naším týdenním zaokrouhlením všech věcí TPF. Tento týden jsme viděli, jak se sdílí řada černých tašek, a rozhodli jsme se, že je čas vzít to zpět do černé. Některá černá taška se může zdát nudná, ale sofistikovaná černá kabelka je klasika, kterou musí mít každý luxusní milenec ve své rotaci. Naštěstí pro nás byl TPF tento týden plný inspirace, takže jsme zaokrouhlili naše oblíbené černé tašky, které členové vyštěkli a sdíleli na fórum. Pokud ještě nejste členem, nezapomeňte se k nám připojit a mluvit tašky a ještě mnohem víc!

Tašky

BAG 1
Nejprve máme tento senzační twily zabalený Birkin 25 Noir Togo Ghw. Sedí docela nasákne ten sluneční svit v polovině pádu a tento snímek nás zastavil ideálním v našich stopách! Sdílel to na fóru náš člen Kanwal84.

VAB 2
Dále míříme na subforum Louis Vuitton, kde Gwendo25 sdílel tuto senzační empreinte rodinu. Rádi vidíme Pochette Métis v akci! Je to tak důvěryhodná malá dáma.

BAG 3
Člen Bridgidu sdílel tento snímek jejich zbrusu nové tašky Chanel Flap, je to taková zábavná, speciální verze klasiky a myslím, že jsem zamilovaný. Gratulujeme k vaší nejnovější malé dámě!

VAB 4
Balenciamags sdílel tento úder své nové sáčky Loewe Hammock na fóru a musíme říci, že to milujeme! Absolutně nás kousl chybou Loewe!

BAG 5
Na této fotografii jsme se zastavili mrtvé v našich skladbách, které člen Eggz716 sdílel s fórem jejich Chanel 19. Že Criss-Criss-Cross Diamond šití je vážně ohromující!

BAG 6
Galgali sdílel tuto oldie, ale obálku Goodie Céline s řetězovou taškou. Jedná se o skutečnou klasiku (tvar a barva), kterou je nejlepší udržet navždy!

Chcete víc?

Toto nové vlákno prochází příspěvkem od Forbese o Realreal a jeho ověřovacích problémech. Je zajímavé číst, co si ostatní myslí a také si přečtu o svých zkušenostech. Chatter právě začal, takže nezapomeňte zvážit také svým názorem!

Láska Bottega Veneta? Pak jste pravděpodobně stejně šokováni jako my zprávy, které se tento týden zlomily o Danielu Leeovi, který se rozloučil se značkou. The Daniel Lee leaving? je skvělé místo pro chatování o Leeově odchodu a přečtení toho, co o tom také cítí ostatní lidé. Where do you think he’s off to next? Share your opinions with us on tPF now!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *