Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Purseblog se ptá: Jaká je poslední taška, kterou jste dostali, který opravdu milujete?

Purseblog se ptá: Jaká je poslední taška, kterou jste dostali, který opravdu milujete?

V posledních několika měsících jsem byl hektický s řadou věcí, některé fantastické i některé ne (moje babička zemřela v lednu), ale teď jsem zpět! Jeden z mých výletů, který byl s mojí domácností v Ohiu, skončil mnohem delší, než se očekávalo, stejně jako jsem měl jen jeden taška s sebou, můj černý Hermes Birkin. Líbí se mi ta taška, ale poté, co jsem si ji tak dlouho přinesl, musel jsem o tom věřit, stejně jako specifikace peněženek obecně. Strávím hodně času, opravdu každý den, věřím z kabelek. (Konec konců je to moje firma.) Jedním z obav, který se mi objevil v mé mysli, pochyboval o poslední tašce, kterou jsem dostal, který opravdu miluji, takový typ vás dělá tak výjimečně potěšen vaším nákupem.

Mnoho z vás chápe, že vlastním svůj spravedlivý podíl na taškách a také součástí toho, že mám spoustu tašek, je pochopení, když mám na rukou opravdu fantastický kus. Všechny tašky sdílejí přesně stejný účel, aby vaše věci přinesly, ale některé tašky to dělají mnohem lépe než jiné. Realita je, že poslední taška, kterou jsem dostal, se mi opravdu líbí, je můj instruktorský boorskou tašku. Taška by měla mít humbuk, je ultra praktický a také vypadá fantasticky. Mám sklon být někdo, kdo přináší spoustu věcí, a také mít tašku s vysokým výkonem a také dostatek kapesní oblasti pro mě funguje krásně. Nakupujte městskou čtvrť.

Hledám novou tašku a chci, aby to byla taková, která je stylová i funkční. Chci tašku, pro kterou necítím žádnou lítost kupujícího. Takže teď se vás ptám, jaká je poslední taška, kterou jste dostali, kterou opravdu milujete?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *