Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Mansur Gavriel rozšiřuje jak tašky, tak i sestavy bot pro jaro 2017

Mansur Gavriel rozšiřuje jak tašky, tak i sestavy bot pro jaro 2017

, může to být značka, kterou postavila taška kontejneru, avšak Mansur Gavriel se rozšiřuje. V New York Fashion Week byla zahrnuta v prezentaci značky na jaře 2017 sedm nových stylů sáčků, kromě nových výtisků, barevných kombinací a tun nových bot. To vše je samozřejmě bezpečně podle minimálního, poněkud retro-moderního estetiky značky, stejně jako jsme byli po ruce, abychom získali obrázky všech nových dobrot.

Navrhování kabelky, která okamžitě přitahuje významné dodržování zcela nového podnikání, je požehnáním i kletbou. Poskytl Mansur Gavriel klientskou základnu, o které se hodně rozprostírá indie značky, ale také to přineslo tlak lodi, aby rychle rozšířil službu a také sestavu, která běžně zředí vizi návrháře a může být škodlivé pro a Životaschopnost značky na dlouhou trať. Moudře, Rachel Mansur a Floriana Gavriel si udržovaly docela pevně přilnavost k vývoji své mladé značky a výsledky jsou neuvěřitelně elegantní.

Přechod z sestavy dvoudenních sáčků na značku plnohodnotného příslušenství byl pro Mansur Gavriel opatrným procesem, ale příští rok se můžeme podívat dopředu na nové satchels, sedlové tašky i spojky, kromě zavřených mezek jako jako mule stejně jako posílení sandálových vzorů. Zkontrolujte naše obrázky níže.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *