Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Rhoc: „Je to jako dělat Botox, je to tak zábavné!“

Rhoc: „Je to jako dělat Botox, je to tak zábavné!“

Rád si dělám legraci z často používaných reálných žen v domácnosti, které strukturují epizody kolem nějaké strany, která sjednocuje skupinu a umožňuje postupovat spiknutí, ale epizody, které nevedou k takovému závěru Mějte tendenci se cítit trochu mnohem rozptýlenější a méně dramatičtější. Například epizoda včera v noci byla nashromážděna vysoko se spoustou zajímavých malých kousků sem a tam, ale nakonec to vypadalo, jako bych byl pliván zpět do skutečného světa bez týdenního řešení, které Real Housewives obvykle poskytuje.

Členové obsazení nebyli v této epizodě hnáni k nějaké centralizační události, ale začali jsme začít s konečnou částí minulého týdne a pak následovali spad z toho po zbytek hodiny. Poté, co vítězství nad Tamrou, která je měkká a docela velkorysá s lidmi, a to navzdory značce ostré jazyky, kterou si postavila pro sebe, Vicki pokračovala v boji s dalším šéfem ve svém pokusu o vyrovnání (stačí si vybrat tuto metaforu videoher, Prosím tě): Shannone. Po mírném úspěchu s Heatherem, který se zdálo, že se o Vickiho drama v obou směrech nestará o Vickiho drama, a Tamra, která se zdá, že se stará o Vicki jako lidskou bytost, byl Shannon dosud nejnáročnějším testem. V šoku pro absolutně nikoho to šlo špatně!

Jak jsme již dříve zakryli (a jak budeme pravděpodobně pokrývat, protože každý nenávidí Vicki, co pořádá vyprávění této sezóny společně), problém s Vickiho omluvu je v tom, že Vicki vlastně neví, jak přiznat, že to mohla udělat Chyba a ona si nemyslí, že by měla být nutná, aby si lidé odpustili. Vickiho slogan pro celou show, ten z kreditních zpráv, který slouží jako preambule každé epizody, je doslova: „Než mě soudíte, raději buďte dokonalí.“ Vicki si myslí, že by se neměla těmto lidem stejně omluvit, protože všichni dostali parkovací lístky ve svém životě. Shannon, který nemá roky Vicki Ups a Downs, aby ji znecitlivěl na tuto konkrétní značku šílenství a který potřebuje něco, o čem mluvit jinak než aféru jejího manžela, nebyl vnímavý k nejasně omluvně znějícím zvukům, které Vicki vydal svým směrem .

Zatímco to dva vyvolali, zbytek strany odešel do Kellyho sice neuvěřitelného skříně, ve kterém všichni seděli a prohlíželi si Meghan, aby se vstříkla mnohem více drogy plodnosti. Nemusela zpívat slovo „dítě“ po dobu deseti minut, aby se to stalo tentokrát, a možná se zmocnila její nově nalezená objetí jehel, vzhlédla od její injekce a rychle vyslala Vicki ze strany slzami s jedinou větou . Byl jsem ohromen, protože, upřímně řečeno, nemyslel jsem, že Meghan měla dosah.

Poté, co se Vicki většinou omluvila Shannonovi, vstoupila do módní skříně IVF, aby oznámila skupině, že chtěla znovu získat své přátelství se všemi, což je působivě duté gesto i ve srovnání se všemi ostatními důkladně zorganizovanými přátelskými milníky desetiletí o desetiletí -Umístěte televizní franšízu reality. Meghan, stále vysoko mimo jehlu-adjacent adrenalin, přerušil řeč, aby Vicki připomněl, že nikdy nebyli přátelé, což byla Vickiho volba zpět, když byla stále v pozici relativní moci ve skupině. Moje, jak se stoly otočily.

Obecně tento týden nebyl Vickiho nejlepší představení, navzdory záruce, kterou minulý týden ukázala při rozhovoru s Tamrou, i když jsem se pro ni většinou cítil špatně. Dalším velkým spiknutím této epizody byl Briannaův velmi děsivý výlet do nemocnice, který udělal to, co skutečný lidský sporbu vždy dělá v realitě TV: sloužil jako nesmírný ukazatel, že všechno ostatní, co se děje v dalších 44 minutách show, je hluboce hloupé. Například, když se to dělo, Heather se starala o Onyxovy desky pro nový bar svého nepřítomného manžela a ukázala své dětské fotografie iPhone fotek nového filmového divadla střelecké hvězdné stropy, zatímco Shannon, v pokračování (a neustále selhávajícím) úsilí být v pohodě. Plánovala stranu 70. let, která ve skutečnosti zněla mnohem víc, jako by mluvila o pozdních 60. letech. Přes v Kellyině domě nikdo neznal žádná státní hlavní města, což je ve skutečnosti v pořádku, protože to nejsou informace, které se v životě opravdu hodně objevují.

Pojďme se však kroužit zpět k nepřítomným manželům: Meghanův vole Jimmy se dostal z baseballu dostatečně dlouho, aby řídil Meghan a kryo tank jeho spermatu k lékaři, což mi připadalo trochu hloupé – neznamenají zdravotnická zařízení obvykle takto přenášejí Z věcí pro vás, takže ne, víš, neúmyslně zkažte jediné životaschopné plavci, který váš starý, post-vasektomický manžel odešel? Vypadá to, že by to měla být dostupná služba, a pokud by to bylo, vsadím se, že osoba, která řídí automobil se spermatem na zadním sedadle, by měla alespoň zájem, ne -li mnohem víc než Jimmy.

Protože struktura této epizody byla v podstatě vykreslena dozadu, skončili jsme tento týden s DISCUSSION další strany a kdo by se zúčastnil. Protože to Shannon hází, Vicki byla osobou pro argumenty na seznamu pozvánek a Shannon jí vypracoval text pozvání, který nahlas přečetla Tamře přes máslo, bez vkusu grilovaná kuřecí prsa a dušená zelenina v zařízení v zařízení které toto jídlo pravděpodobně stálo 23 $ za kus. Text byl nesmírně malicherný a pasivně agresivní, což je přesně celý bod této show, ale Tamra ve své neintuitivní nové roli jako převládající chladnější hlava obsazení přesvědčila Shannona, aby ji trochu změnila. (Nebojte se, Shannone, vypracování textu je určitě věc úžasných lidí.

V náhledech příští týden epizody, která se zdá být první katastrofou sezóny, Vicki není jedinou osobou, jejíž účast na večírku se měla týkat Shannona. Kelly, která v prvních několika epizodách na pořadu dostávala pozoruhodnou, ale nikoliv špičkový darebák, se zdá, jako by nám všem ukázala, proč ji producenti a editoři do této role vyvolali. Já pro jednoho jsem nadšený. Alespoň budeme mluvit o něčem jiném než Vicki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *