Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Nejnovější posedlost: Prada Galleria s tématem Pink Tulip

Nejnovější posedlost: Prada Galleria s tématem Pink Tulip

Přidával jsem do své sbírky nový taška Prada, vzhledem k tomu, že jsem tentokrát padl jako u dvojitého tašky Saffiano Cuir. Stejně jako spousta značek své postavy má Prada solidní sada tašek, které jsou nejen rozpoznatelné; Jsou to také klasiky. Spolu s Cuir Double je extrémně požadovaný taška Galleria, která je pro značku nejen identifikovatelná, ale také tradiční. Prada používá celou řadu barev a velikostí v Galleria, stejně jako kožená kůže Saffiano je dlouho a krásná.

S nejkrásnějšími barvami duhy používané na taškách Galleria je těžké vybrat oblíbeného, ​​ale viděl jsem, jak se na něj motivum růžové tulipány a okamžitě padly. Prada v průběhu let vydala několik nejlepších výtisků, stejně jako toto současné téma se neliší; Okamžitě vás láká bez doslovnosti mnoha květinek. Líbí se mi zvrat na této tašce, stejně jako zbarvení je prostě hezké.

Vytáhli jsme tuto tašku i kolem Miami, což bylo perfektní pozadí pro růžovou i ekologickou tulipánovou vzor. Hluboké ekologické přátelské spolu se světlem ekologicky přátelským bude vypadat skvěle v teplém prameni i v letním světle, stejně jako růžová praskání poskytuje další vrstvu vizuálního zájmu. Pokud vás vaše jarní plány vezmou někde v teple, je tato taška mimořádná.

Samotná taška je skutečně fantastická denní taška. Struktura naznačuje, že máte dva přihrádky na zip, které lemují středový kompartment. Díky tomu je ideální pro každodenní opotřebení, stejně jako Galleria nemá problém s praktičností. Spousta návrhářů se pokusila napodobovat tuto tašku pro své značky, ale kdykoli to vidím, chápu, že od Prady byla motivace stylu.

Zatímco je výjimečně odolná, kůže je lehká. Velikost této tašky je však malá, ale dokonce si udržuje to ve tvaru. Líbí se mi dvojité přihrádky na obou stranách i na otevřeném středu. Od praktičnosti tašky můžete ve tvaru tun produktů, aniž byste vypadali plněná taška.

Kupte si tuto tašku pomocí Prada.com za 2 550 $ nebo nakupujte mnohem více pytlů Prada pomocí Bergdorf Goodman.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *