Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Mulberry Willow Carry je konečně nabízen pro nákup

Mulberry Willow Carry je konečně nabízen pro nákup

dobře, to trvalo dost dlouho.

Byl jsem nadšen o zavedení mulberry Willow nést někdy, protože debutoval na jarní dráhy značky v září 2012, stejně jako nakonec, položka mé náklonnosti skončila, že je nabízena pro hromadnou spotřebu. Naštěstí je to stejně krásné, jak jsem si myslel, že je to, pokud se poněkud mnohem dražší, než jsem doufal.

V situaci nejste obeznámeni s Willow, jeho mnoho výrazných funkcí je, že přední kapsa kotoučů zcela zipy vypnuto, aby skončila nezávislou spojkou, stejně jako poněkud přitažlivé. Zip-off kapsy jsou typicky gimmicky, stejně jako trochu nepříjemné, nicméně v tomto případě se integrace uchopení na přední straně přenosu provádí v takovém způsobu, že nošení necítíte, že je tu další část visící Přední i uchopení nevypadá, že by bylo jistě převzato z jedné věty. Combing dva samostatné kousky do jednoho esteticky příjemného stylu není malý úkol, stejně jako Moruše provedlo neuvěřitelně velký úkol dělat to.

Samozřejmě to rozhodně nebolí, že oba pochopení, stejně jako ve tvaru v poměrně dobře s pohledem, který se děje ve světě kabelku nejlépe – zefektivnit tvar, vzplanlivým kauci, stejně jako všechno. Pokud si připomeneš, že jste dostávali dva tašky, $ 2,600 nákladový štítek se nezdá všechno, co je špatné. Přesto jsem očekával něco víc jako $ 1,895. Nákup s net-a-porterem v černém i opálení za $ 2,600.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *