Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Rychlý, někdo mě dostane tento pažlík Sweeney Bag! Ihned!

Rychlý, někdo mě dostane tento pažlík Sweeney Bag! Ihned!

Swoon.

Slyšíš to? Jdu. docela těžké. Jsem trochu desenzibilizován na úžasné kabelky stejně jako myslím, že si myslím, že módní fotografy jsou znečištění ohromujícím ženám – když se na ně díváte celý den z obchodní perspektivy, může to být těžké zachytit pocit vzrušení Jednou vám dali. Dobře, lidé, Pauric Sweeney Metallic Python taška přes ramenní taška mne zase závazný jako školačka. Jak by to nemohlo? Kouzlo této konkrétní kabelky jsou tolik a rozmanité, že sotva víte, kde začít.

Začnu mluvit o materiálu, ale důvody, proč miluji textur-bohatý python, by měl být zřejmý. Místo toho začneme s barvou, protože Gunmetal není jen můj oblíbený neutrální, ale také jeden z mých oblíbených barev pro oděv nebo příslušenství, období. Hloubka stínu se vyhýbají nízkonákladovému vzhledu, který může přijít s nějakou metalikou, a dokončení zde je obzvláště zajímavé – je to něco matného, ​​že? Matné kovové zvuky jako oxymoron, ale nějaký, bauric Sweeney se to stalo. A je to krásné.

Dobrá barva a materiál nejsou nic bez dobrého designu, a naštěstí tento konkrétní taška nemá v tomto oddělení. Struktura je poněkud modernější iterace trendu šňůrky, s jednodílným modifikovaným krabicovým řetězem hraje část řetězce. Řetěz může být buď zdvojnásobil, jak je zde vidět nebo používán jako jeden, delší ramenní popruh, v závislosti na vašich preferencích.

Jediná část sáčku, kterou nemám rád, z funkčního hlediska je hubená klapka přes otvor. Líbí se mi, že barva a materiál poskytuje pěkný kontrast ke zbytku sáčku, ale to je druh uzávěrem, který nikdo nikdy nepoužívá – obvykle končí doprovodně přes vrchol. Na sáčku to Slouchy, nicméně, nejsem si jistý, že je to tak velký z estetického problému, protože by to bylo na strukturovanějším provedení. Celkově to je nejlepší taška, kterou jsem za chvíli viděl. Předobjednávka prostřednictvím Luisy přes Romy za 227 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *