Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Louis Vuitton právě vydal pánskou verzi jeho divoce prominentního multi pochette

Louis Vuitton právě vydal pánskou verzi jeho divoce prominentního multi pochette

Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires byl jedním z nejoblíbenějších nových verzí vaku 2019. Skvrnitý na celebrovaných, módních lidových a pytlích nadšenci podobných, hybridní kříž -Body taška skončil bezprostředním hitem. To je okamžitě nabídnuta po celém světě, které mezitím sbíráme tisíce-jméno dlouhé počty čekajících. Je stále k dispozici na webových stránkách značky dodnes, téměř 10 měsíců po jeho vydání.

Louis Vuitton vydal novou hybridní tašku v ultra-chladné kombinaci monogram Eclipse a monogram Eclipse Reverse Canvas. Ačkoli tato taška je prodávána jako muži, není to jen pro chlapce. Dlouho bylo prosilováno nadšenci LV pro značku, aby se dámské tašky v hladkém monogramu Eclipse Color Way, ale jak tašky skončí, že jsou méně a méně pohlaví specifické, pytlíky nadšence mohou stejně dobře půjčit od chlapců.

Nejnovější sáčku z Louise Vuitton se nazývá taška Trio Messenger a stejně jako Multi Pochette, sáček se skládá ze 3 samostatných oddílů, které hovoří s jeho názvem. Louis Vuitton je kultovní monogram téma viděno v průběhu monochromatických tónových odstínů šedé sentimentální hardware.

Jeden primární přihrádka funguje jako tradiční sáčku messenger, zatímco je zde také odnímatelná kapsa na zip a peněženku mincí. Navíc, stejně jako Multi Pochette, sáček obsahuje tkaninový popruh s výšivkou Louis Vuitton. Vak je v současné době k dispozici pouze na internetu pouze přes Louis Vuitton (i když je v současné době nabídnuta) a maloobchodní za $ 1,960.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *