Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Další taška z Louis Vuitton: Trio pouzdro

Další taška z Louis Vuitton: Trio pouzdro

Multich sáčku v tašce vzala svět příslušenství bouří a není náznak, že to jde kdekoli. Louis Vuitton začal posedlost svou multi pochette taškou a další značky následovaly včetně Prady a Chanel. I když tyto tašky ponechávají četné se silnými názory, značky si nebudou chybět využití tohoto trendu a Louis Vuitton má další možnost, která může zpívat vašemu milujícímu srdce.

Představujeme trio pouzdra Louis Vuitton, který vyšel těsně před novým rokem a rychle se rozrostl svůj vlastní kult. Nejprve jsem chytil vítr této tašky na našem fóru a sledoval jsem vlákno s mnoha členy, kteří předkládali obrázky jejich trio sáčků, protože jeho uvolnění. Tři různé pouzdra (obdélníkový, čtvercový a kulatý) jsou poskytovány ve třech variacích monogramového plátna Louise Vuittona. Zlatý tónový kruh LV Circle Zips chránil každý váček k náramku, který umožňuje přenášet všechny dohromady, nebo je odstranit a přenášet je sám nebo připevněn k jiné tašce.

Naši členové fóra nejen nahráli fotografie svých trio sáčků, ale také sdíleli, co se hodí dovnitř. Konsenzus je velký pouzdro by bylo mnohem lepší, kdyby byl o něco větší, protože je štíhlý a nemůže moc držet. Mnoho z nich může dostat svůj telefon, ale bez telefonu, který by byl příliš objemný. Střední pouzdro se vejde na hotovost, karty nebo několik menších lesků na rty. A kulaté pouzdro se vejde airpods nebo esenciální fob, ale ne větší nezbytný prsten s FOB. Jsem v táboře vždy potřebuji mnohem více prostoru, ale spousta členů našeho fóra zjistila, že tyto pouzdra větší a mnohem funkčnější, než si nejprve mysleli.

Když byl trio pouzdro poprvé propuštěno, byla cena za 1250 $. Zatímco tato cena byla považována za vysokou, někteří z našich členů fóra snížili cenu způsobem, který ji způsobil, že je ospravedlnitelný, jako by byl každý pouzdro prodáno samostatně, stálo by to asi 300-400 $. Krátce po svém vydání však Louis Vuitton zvýšil cenu dalších 100 USD, na cenu 1350 $ prostřednictvím Louisvuitton.com. Pokud to těžko sledujete, prodává se také na Fashionphile.

Co si myslíte o trio pouzdru Louis Vuitton – je to tak skvělé jako multi pochette nebo to nechává cítit se ohromen?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *