Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Henri Bendel Ditches Clothing for Ascessories i Beauty, plánuje rozšíření

Henri Bendel Ditches Clothing for Ascessories i Beauty, plánuje rozšíření

v reakci na některé těžké ekonomické okolnosti, generální ředitel společnosti Henri Bendel Leslie Wexner se rozhodl vyhnout se špičkovému oděvnímu trhu ve prospěch Zaměření jejich obchodů pouze na příslušenství, kosmetické výrobky a dárky. Bendel’s je jedním z prvních hlavních špičkových maloobchodníků, kteří učinili takový drastický krok, aby posílili své obchodní návrhy v současném hospodářském klimatu země, stejně jako člověk se musí ptát-vyplatí se nebezpečí?

Mám trochu pocit, že by to mohl. Osobně, když jdu do špičkového maloobchodníka, téměř se nikdy nedívám na připravené k nošení. Zamířím přímo k botám, kabelek, stejně jako make -up, stejně jako statistiky uvádějí, že nejsem téměř jediný, kdo to přesně dělá. Klasifikace produktů jsou stejně jako nejziskovější i prominentní u jakéhokoli typu podobného typu maloobchodníka (nebo jakéhokoli typu špičkové značky, která je dělá, hlavně proto, že jsou ty druhy produktů, které jsou přístupné největšímu počtu zákazníků.

Upřímně bych se nemohl starat méně, kdyby můj regionální Neiman Marcus přinesl vůbec jakýkoli typ oděvů, pokud jsou tašky, stejně jako boty, stejně jako střed. Existuje velké množství nákladů spojených s skladováním a také zobrazováním produktu, který zabírá tolik místa, a také pokud by oblast mohla být mnohem lépe naplněna věcmi, na které by se větší počet klientů raději díval, pak hej, proč ne ? Je to tak šílené, je to logické. To, co však ještě není racionální, však jsou jejich plány na zvýšení celkového počtu míst o 150% (což v tomto případě znamená od 4 do 10) do řady nákupních center po celé Americe – nemusí to být obezřetné Sedět a také zjistit, zda posun produktu funguje jako první?

Přes WWD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *