Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Když jsem se poprvé dostal do značkových tašek na začátku roku 2000, připravené nebo ne, tašky na logo jsou připraveny na comeback

Když jsem se poprvé dostal do značkových tašek na začátku roku 2000, připravené nebo ne, tašky na logo jsou připraveny na comeback

, značkové tašky byly vzteky. Všechny nejúspěšnější značky měly monogramové tisky a mnohem častěji než ne, jejich mnoho populárních tašek bylo vyrobeno z těchto textilií loga. Pak se éra tašky IT svítala a věci se začaly měnit.

Jak rostl zájem o značkové tašky, zákazníci začali hledat tašky, které byly mnohem diskrétnější a jemnější ve snaze udržet svůj pocit exkluzivity (jak nás módní trénuje, k lepšímu nebo horšímu). Značky jako Céline vzkvétaly, zatímco Louis Vuitton musela retolická roky poté, co si průmysloví pozorovatelé mysleli, že všichni vyhráli hru kabelky. Nyní však máte pocit, že kyvadlo by mohlo být připraveno k otočení zpět opačným směrem, jako vždy.

Tam, kde se značky kdysi chodily na délky, aby skryly své loga v hardwarovém gravírování nebo malých zlatých známkách, nyní začali trochu rozšiřovat. Zatímco monogramové tiskové textilie se zdají být jen o něco populárnější, než tomu bylo v nedávné minulosti, velké jednorázové sáčky se objevují doleva a doprava.

Není to náhoda, že mnoho z těchto tašek zabírá prostor na dolním konci cenového spektra daného návrháře; Jsou vyvinuty tak, aby přilákaly aspirativní zákazníky, kteří touží telegrafovat bohatství a úspěch pro lidi kolem nich. Ačkoli mnoho z těchto návrhů je také poháněno nostalgií loga, která v posledních několika sezónách ovlivnila řadu částí průmyslu, tašky většinou odolaly této vlně – dokud se nyní – dokud nyní – dosud. Protože zákazníci špičkových příslušenství byli většinou odolní vůči jejich návratu, zbývá zjistit, zda tento trend bude mít značný kořen.

Podívejte se na nejlepší příklady trendu, který jsme našli níže, a dejte nám vědět v komentářích, pokud jste připraveni na další éru nápadných log.

Balenciaga cabas m canvas tote
865 $ prostřednictvím MatchesFashion.com

Chanel Velké logo toile nakupování
2 600 $ přes Chanel

DKNY Střední logo spotřebitele tote
165 $ prostřednictvím Shopbop

Logo Giuseppe zanotti Plaque
1 065 $ prostřednictvím farfetch.com

Gucci Soho kůže
2 600 $ přes Gucci

Kenzo Bicolor Canvas Tote
$ 199 prostřednictvím MatchesFashion.com

Loewe kožená spotřebitelka
1 395 $ prostřednictvím Net-a-Porter

Louis Vuitton Vernis Alma BB Bag
1 820 $ prostřednictvím Louis Vuitton

MCM šňůra malá taška
785 $ prostřednictvím Shopbop

Moschino Logo Charm Malý kbelík
1 095 $ prostřednictvím Luisaviaroma

Prada Canvas Small Logo Tote
695 $ prostřednictvím Bergdorf Goodman

Svatý Laurent Cassandre Malý semišový taška
1 890 $ prostřednictvím MatchesFashion.com

Tory burch malá jessica kožená tote
435 $ prostřednictvím Nordstromu

Valentino V logo crossbody taška
1 975 $ prostřednictvím Bergdorf Goodman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *