Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Battles Bag: The Chanel Tradition Trap Bag vs. Chanel 11.12 Bag Flap Bag

Battles Bag: The Chanel Tradition Trap Bag vs. Chanel 11.12 Bag Flap Bag

Dobře, kluci, mám pro tebe trochu trik: Chanel 11.12 Taška je v podstatě jen chanel tradiční taška s chevron protahování Místo tradičního diamantového vzoru značky. Je to nejvyšší kvalita jako zcela nová věc pro jaro 2015, a přestože má některé detailní variace, je to v praktickém smyslu v podstatě stejné. I náklady jsou stejné! Až na to, že móda nezačne a samozřejmě končí praktičností, je to úplně jiné.

11.12 a tradiční chlopně jsou jako výzkumná studie situace v tom, jak přesně změna jedné nebo dvou věcí může upravit celou vibraci kusu. Tradiční chlopň je primární, elegantní a, jak název napovídá, klasika. Diamantový vzor a lesklý hardware jsou nestárnoucí povrchové úpravy. Na druhé straně 11.12 se cítí trochu více rocku, zejména v černé černé výrobě, která byla vůdcem nové linie. Není náhodou, že Kristen Stewart byla vybrána na předložení reklamní kampaně v tašce – její specifická značka punk androgyny přináší modernější pocit tašky.

Protože můj osobní styl je relativně Tomboy-ish a také neuvěřitelně těžký na černé barvě, jsem velký věřící v 11.12-rád bych si na jednu dostal ruce. Kterou verzi tohoto ikonického stylu dáváte přednost – tradiční nebo nováček?

Chanel 11.12 Chlapková sáček

Chanel tradiční taška klapky

Pro více informací o tradiční tašce Chanel Tradice Clap si prohlédněte náš konečný průvodce velikostí, kože, barev a cen designu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *