Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Vizionářský designér Virgil Abloh zemřel na 41

Vizionářský designér Virgil Abloh zemřel na 41

Purseblog, spolu se zbytkem světa, byl smutný, když se dozvěděl o absolvování Virgil Abloh, uměleckého ředitele Louis Vuitton Menswear a zakladatele vlastního štítku, mimo- Bílý. Abloh, první černá umělecká režiséra Louise Vuittona, prolomila bariéry mnohem více než jedním, rychle se stala známou pro svou techniku ​​mimo krabici k módě a neomezené spolupráci. Byl a zůstane jedním z průkopníků sloučení streetwear a luxusní módy, zcela mění nejen to, co spotřebitelé chtěli nosit, ale jak zkontrolovali módu jako celek.

Návrhář bojoval za poslední dva roky vzácnou a agresivní formou rakoviny a rozhodl se soukromě bojovat s jeho bitvou vzhledem k tomu, že byla diagnostikována v roce 2019, prohlášení z jeho Instagramové stránky. Po celou dobu zůstal designér aktivní a dokončil spoustu sbírek a různých dalších projektů.

Všechno, co Abloh udělal, udělal se zvědavostí, řízením a pracovní etikou, která byla bezkonkurenční, a jednou uvedla: „Všechno, co dělám, je pro sedmnáctiletou verzi sebe.“ Návrhář hluboce věřil v sílu umění inspirovat a vést budoucí generace, a dědictví, které zanechává, to udělá. Po celou dobu vydláždil cestu pro mnohem inkluzivnější módní průmysl, hnutí, které věří, že vedl.

Abloh přežil jeho milující manželka Shannon Abloh, dvě děti, Lowe a Gray Abloh, sestra Edwina Abloh, rodiče Nee a Eunice Abloh a drazí přátelé. Naše myšlenky a modlitby jdou ven k Ablohově rodině, přátelům a těm, kteří smutkují jeho procházení po celém světě. Bude mu velmi chybět, ale nikdy nezapomněl.

Louis Vuitton oslaví a vzdává hold životu a dědictví Virgil Abloh prezentací své sbírky jaro/léto 2022 v Miami 30. listopadu.

Virgil Abloh
30. září 1980 – 28. listopadu 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *