Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Móda i Art Collide znovu pro partnerství uměleckých umělců trenéra X Krink

Móda i Art Collide znovu pro partnerství uměleckých umělců trenéra X Krink

byla od té doby, co začaly loni s Hugo Guinness, docela nepřekonatelné. Postavená americká kožená značka se spojila s Jamesem Naresem a také nyní trenér přišla s sbírkou mužů (ale jsou unisex, buďme skuteční) tašky a také s malým příslušenstvím s Brooklynem založeným pouličním umělcem Craig Costello , podobně chápe jako Krink. Trenér X Krink právě klesl na Coach.com a také byste se doporučili začít se skladovat, pokud by tato konkrétní řada pouličních špičkových špičkových lechtila vaší fantazie. (Určitě to lechtá moje.)

Trenér i Costello využili 30-krokový proces tisku na obrazovce k přenosu barviva na tyto kožené nebo potažené plátno a příslušenství a výsledkem je tradiční estetika značky transformovaná trochou newyorské punkové ulice Culture . Moderní, nervózní partnerství, jako je tato, jsou potenciální metodou před námi značkou, která si přeje nabídnout skvělé nabídky a skvělé nabídky tašek široké škále lidí, ale stále si zachovává trochu výhody, stejně jako trenér se skládá Kniha přesně o tom, jak toho dosáhnout.

Ceny rozmanité od 98 USD za příznaky zavazadel do 798 $ za tašky Weekender, které vidíte výše. Zkontrolujte kolekce níže nebo ji nakupujte nyní prostřednictvím Coach.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *