Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Taška Chanel Gabrielle se ukázala jako nejnovější značka v dlouhé řadě hvězd hvězd

Taška Chanel Gabrielle se ukázala jako nejnovější značka v dlouhé řadě hvězd hvězd

, když se týká tašek, styly na mě obvykle nerostou. Pokud něco nového debutuje, má na začátku cokoli, co věřím, má tendenci být mým pohledem na to vpřed. Tato dynamika existují poměrně neobvyklé výjimky, stejně jako taška Chanel Gabrielle se zdá být mezi nimi. Když to poprvé debutovalo, to mě unavilo. Stále mě to typ nudne, ale rozdíl je v tom, že jsem si toho vážil. Podle vzhledu to také přicházejí hvězdy.

Hodně z mé vlastní nově objevené míry zájmu o tašku Gabrielle je výsledkem toho, že lidé viděli, jak lidé – konkrétně – předávají jej, což poskytuje tašku vyšší šanci stimulovat mou úrokovou míru, než má v obrázcích s plochými zásobami. To platí o všech taškách, ale ne všechny z nich mají prospěch, stejně jako Gabrielle, z toho, že to vidí v akci – některé tašky jsou na ploché stránce mnohem přesvědčivější než ostatní, stejně jako pro mě, moje míra úrokového prostoru mezi akcie Obrázky i stylizované obrázky pro Gabrielle jsou mnohem větší než obvykle.

Chanel jasně chápe, že jakýkoli typ tašky bude mít prospěch v nějaké metodě tím, že bude nalezen jako součást oblečení na krásných aspiračních celebritách, takže jeho stylizovaná spousta jeho módní přehlídky a oslavy hostů s taškou v měsících po jeho vydání. Nyní se však začalo stékat do pravidelných denních šatníků, stejně jako v mé mysli, to jsou nejvíce fascinující příklady jeho přitažlivosti. Zkontrolujte všechny celebrity, které jsme našli s taškou níže.

Irene Kim

Stella Maxwell

Nicki Minaj

Leslie Mann

Karidja Toure

Coco Konig

Meghan Markle

Toni Braxton

Monica Bellucci

Arizona Muse

Penelope Cruz

Lara Stone

Lily Collins

Lily Allen

Langley Fox

Katy Perry

Dree Hemingway

Lily Allen

Bai Baihe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *