Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Chceš to ve středu: Ať už žlutý

Chceš to ve středu: Ať už žlutý

obrázek prostřednictvím stylu.com

Normálně pro to, že to bude chtít ve středu, vybíráme určitý produkt (který může nebo nemusí být peněženka – rádi se někdy zde přepínáme věci kolem), nad kterým ten týden toužíme. Dnes však děláme věci trochu jinak. Zatímco stránka s Tommyho Tommy Tommy to vždy existentní pouliční styl obrázky z pokrytí týdne Pařížského haute couture v Paříži Paris.com, narazili jsme na tento obrázek skupiny mladých módních svítidel, které nás přiměly k prohrazení našich skříní, abychom zjistili, zda bychom mohli znovu vytvořit pár živého vzhledu.

Pracuji z domu u stolu, který je ideální vedle mého šatníku, stejně jako protože často newyorské byty mají nějaké, „vtípky“, můj šatník nemá dveře. Jakmile jsem viděl tento obrázek, moje hlava se konala na stranu, jako bych byl nějaký druh animačního charakteru, abych rychle prozkoumal obsah a také viděl, jaký typ věcí bych vyžadoval přidat nákup, abych dosáhl této úrovně této úrovně Slunečná dokonalost šatníku.

Je zřejmé, že vyžaduji svou hru sukně, avšak nejen se žlutým midi, které zde vidíte. Ne, vyžaduji také fialové maxi. stejně jako červená i fialová kvetoucí kvetoucí šaty Giambattista Valli na dámě zcela vlevo. stejně jako oba páry Charlotte Olympia Gold patronizované paty na ženách ve středu. stejně jako svěží žluté letní šaty. stejně jako výlet do Paříže. Zastavím se tam, abych nevyšel z čiré závisti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *