Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Bottega Veneta Cabat

Bottega Veneta Cabat

Pokračující v milování, podpoře a diskutující o značce, fanouškovská základna Bottega Veneta na fóru Purse pomohla našemu exkluzivnímu dni Bottega Veneta oživit. Fórum Purse je největším shromážděním nadšenců kabelky po celém světě a také nejaktivnější módní fórum online. Náš dav Bottega Veneta je loajální a zná úžasné množství informací. Jedním z nejvíce vyhledávaných tašek Bottega Veneta je Cabat, který je diskutován do hloubky na fóru BV.

Bottega Veneta Cabat se rychle stala nadčasovou základnou pro značku Bottega. Klasický Intrecciato Cabat trvá dva lidi dva celé dny, než si proplétá kůži do plynulého tvaru. Neexistuje žádná vnitřní podšívka, je to tkané kožené tělo uvnitř i venku. Další den je zapotřebí pro šití, nanášení držadel a dokončení každé okraje ručně. Před těmito třemi dny je dostatek času stráveného ošetřením, přípravou a řezáním samotné kůže. Ve skutečnosti velmi složitý a časově náročný proces. Při pečlivé kontrole Cabat lze cítit delikátní řemeslné zpracování, které jde do jeho výroby. Nic o tom není jednoduché, každý steh je robustní a pečlivě umístěn.

Poté, co jsem měl v rukou Bottega Veneta Lilac Intrecciato Nappa Cabat, pochopil jsem všechny Enamor. Cabat je lehký, přesto velký a prostorný. Úchyty se perfektně hodí přes rameno, aniž by objímaly mé podpaží. Tělo drží svůj tvar, ať už je naplněno nebo prázdné. Tvar se podobá obyčejnému tote, přesto je tato taška něco jiného než obyčejná. Mluví s vámi, je to půvabné a funguje to prostě. Lilac je ta barva, kterou jsme v Campaně přezkoumali dříve, kterou jsem v té době považoval za perfektní a stojím za tím. Barva je více utlumená, když je spárována s určitými paletami a vyskočí ven, aby vypadala fiarově s ostatními.

Cabat je jedním z těch tašek, které „klikne“ a nyní vidím, proč některé vlastní velké sbírky tohoto designu. Zkontrolovali jsme střední velikost, rozměry měří 9,8 x 15,6 x 6,4 palce. Je zřejmé, že jsem prodán.

Zavolejte na Bottega Veneta a zeptejte se (877.362.1715) nebo nakupujte přímo přes Bottega Veneta Online za 4 700 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *