Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized VisionAire Private: Marc Jacobs nese All

VisionAire Private: Marc Jacobs nese All

VisionAire je multiformátové album módy a umění vytvořené v extrémně zvláštních omezených číslech i vydáních. Jedno z nejnovějších vydání, 52, která bude nabízena v říjnu, představuje designéra Marca Jacobse představujícího nahou. Jacobs, který není nový na nahé frontě, tento problém zahrnuje a dokonce i nechal jeho obrázky nedotčené. Náklady budou 375 $. Zatímco náklady jsou strmé, mějte na paměti, že to bude omezené vydání a dokončena s monogramovaným pouzdrem Louis Vuitton Gold.

Budete mít zájem nahlédnout?

Marc Jacobs je zjevně hrdý na svůj bod „“ a také na vše opět v posledním vydání Visioraire. 168stránková nadměrná kniha, sponzorovaná Louisem Vuittonem, zahrnuje nahé fotografie spoustu modelů, herců a celebrit, včetně Jacobs, hostujícího editora tohoto vydání. Spoluzakladatel Visioraire Stephen Gan uvedl, že myšlenka byla koncipována o více než dva roky zpět a většina obrázků byla pořízena koncem minulého roku. „Konceptem bylo dělat osobní akty slavných lidí. Přišli jsme se seznamem toho, kdo je uvažován o nejkrásnějších lidech na světě, “vysvětlil. Tento seznam zahrnuje Jennifer Lopezovou a Marc Anthony, Mariah Carey, Drew Barrymore, Naomi Campbell, Scarlett Johansson, Christy Turlington, Gisele Bãmerndchen, Jamie Dornan a Selma Blair, všichni zastřelili Mert Alas, jako Marcus Piggott. Ačkoli většina obrázků je spíše odhalující: „Ne každý je ostrý nahý,“ uvedl Gan (Lopez a Anthony se objevují oblečené, většina modelů, včetně Daria Werbowy a Natalia Vodianova, ne). Nejnovější vydání se tedy nazývá „soukromé“.

Fotografie Jacobs se objevují na posledních stránkách knihy, kde se zdá, že leží přes nadměrný medvídek na jednom obrázku a také zahalené v černém laně v řadě dalších. („Jeho fotografie nebyly retušovány,“ dodal Staffer Visionaire.) Jacobs není úplným cizincem, jak to všechno obdržet: objevil se nahý na zářijovém obálce časopisu Out, stejně jako na obálce WWD v září 2006, spolu s Jeho obchodní partner Robert Duffy, aby zvýšil porozumění rakovině kůže. Stejně jako Jacobs nepředstavoval nahý pouze tehdy, když je ve formě „“ Návrhář rovněž obnažil vše pro Vanity Fair v devadesátých letech.

Voyeurs i další si mohou problém koupit za 375 $ počínaje začátkem října; Bude vytištěno 2 500 kopií. Před roztroušením na statné značce nákladu však přemýšlejte o „soukromém“ nabídnutí v omezeném vydání Louis Vuitton Gold Monogramed Case. Přinejmenším věřili, že si knihu obracejí, i když její předměty uvnitř nejsou. “” Stephanie D. Smith

Přes WWD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *