Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Představení nových podpisů Christian Louboutin Passage Shopping Fringe Tote

Představení nových podpisů Christian Louboutin Passage Shopping Fringe Tote

mohou být podpisem Christian Louboutin, ale ve světě kabelek také dělá docela dojem. Již jsme obeznámeni s špičatými spojkami značky a sladkou charitativní taškou a nejnovějším přírůstkem do rodiny kabelky Louboutin je řada pasážních tašek. Pasánské sáčky jsou zřetelně známé svými smaltovanými držadly ve tvaru oblouku, které byly inspirovány architekturou Galerie Véro-Dodat v Paříži. Na jaře 2015 se musíme těšit z linie kabelky Passage: The Passage Shopping Fringe Tote. Měl jsem to štěstí, že jsem to vzal na zkušební pohon.

Stejně jako ostatní tašky na pasáž, i tento tote obsahuje podpisové držadla ve tvaru oblouku s rytím podpisu „Louboutin“ na dně rukojeti a také řadou okrajů na každém mostu, což mu dává zábavný, bohémský pocit. Prostorný interiér je vybaven podpisovým podšívkou Louboutin, spolu s jedním z mých oblíbených aspektů tohoto tote: více kompartmentů a dělící se pouzdro na zip. Moje jediná stížnost je však kvůli hardwaru a okraji, taška je těžká špetka, než jsem do něčeho vložil; Jakmile jsem však přidal všechny své věci, necítil se to těžší než moje tašky obvykle.

Jak víte z mého dilematu Saint Laurent, mohu být velmi vybíravý s texturou mých tašek, a dokonce mnohem víc, když se to týká mých každodenních tašek. Mají tendenci bít, mezi přetvořením a každodenním dojížděním do práce, takže potřebuji něco, co dokáže udržet můj rušný životní styl; Tento tote se naprosto hodí k účtu. Tato taška je vyrobena z hrubé zrnité telecí kůže, takže kůže bude v průběhu času stárnout dobře a bude odpustit jakýmkoli škrábankám (nebo příležitostným přetvořením).

Při používání tohoto tote pro práci jsem schopen vyhovovat všem svým náležitostem nějakou prostor, který je třeba ušetřit. Jedním z mých oblíbených aspektů této tašky je volitelné nosné popruhy; Přenášení této tašky na mém přenosu je úžasné pro práci, ale mohu také snadno nosit tuto tašku mimo hodinu pro elegantní, sofistikovaný vzhled, jakmile jsem se zastrčil do popruhů a držel ji za horní držadla.

Pokud se snažíte najít každodenní pracovní sáček, který vás může odvést z kanceláře do koktejlů a večírků po práci, věřím, že jste našli svůj zápas! (A také jsem to udělal).

Kupte si svůj Christian Louboutin nebo Bergdorf Goodman za 2 450 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *