Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Oživení kabelky Senreve vám umožňuje nakupovat pečlivě využívané tašky se diskontní sazbou

Oživení kabelky Senreve vám umožňuje nakupovat pečlivě využívané tašky se diskontní sazbou

toužím po pocitu normálu, kde vstávám, stejně jako můj den bliká před očima, stejně jako to se cítí, jako by to bylo využívané pro , rutina to je. Kromě toho to znamená, že kdykoli se posadím, abych s vámi něco sdílel, je to bez těžkosti, díky kterému se cítím, jako bych si měl všimnout, co se děje ve světě, a přesně jak to ovlivňuje nás všechny. Ten den přijde, ale dnes to není, stejně jako když zůstaneme v této zkušební době, je pro mě nezbytné sdílet nějaké kousky „normální“ v tom, co jste se zde odhlásili spolu s kousky naděje a optimismem s Značky, které pokrýváme, ty, které poskytují zpět, a také ty, které nás v tuto chvíli vyžadují mnohem více než kdy jindy.

Vždycky budu mít na paměti, jak dlouhá značka tašky Senreve byla kolem, protože její představení seřadilo narozením naší dcery Millie v listopadu 2016. Senreve byla spoluzakládána dvěma skutečně úžasnými ženami, v nichž jsem opravdu potěšil Chatování s, Coral Chung a Wendy Wen. V této krátké době se značka rozšířila na tým ve Florencii, v Itálii a na jeden v Hongkongu se sídlem a vlajkovým obchodem v San Franciscu. Veškerá jeho malá dávka je dokončena ve Florencii s řemeslníky důkladně rukou na výrobu každého designu. Linka začala vhodná pro pracující ženu, dámu, která chce robustní multifunkční taška, aby přinesla do práce, zatímco zůstala stylová a cítila se pozitivně při výběru stylu. Protože pak bylo pro rozšíření linky uvolněno mnohem více velikostí i tvarů.

Kampaň Senreve’s Pubel Revival, která byla spuštěna minulý týden, je metodou pro značku, která nabízí tašky, že mnoho dalších hlavních značek by vyřadilo diskontní sazbu svým zákazníkům. Jedná se o tašky, které byly použity ve focení nebo na obrazovce showroomu, které jsou stále ve výborném stavu, a také si můžete koupit na 3 různých procentních úrovních. Úroveň 1 je „téměř dokonalá“ s taškami 10-15% sleva, úroveň 2 je „dostatečně dokonalá“ pro 15-20% slevu, stejně jako úroveň 3 je „dokonale nedokonalá“ s až 40% slevou.

Kromě toho, od nynějška až do konce dubna, bude Senreve pracovat na sdílení úsilí, že jejich tým se během této doby cítí vášnivý podporovat ženy po celém světě. Nejprve se pokusí pomoci s nedostatkem masky, který se zabývají zdravotničtí pracovníci. Za každou masku, kterou darujete, věnují 100 masek i pro každou kabelku, kterou zakoupíte, také darují 100 masek nemocnicím i odborníkům na zdravotní péči v nouzi. Jejich cílem je 10 000 masek přispěných pro ty, kteří bojují Covid-19 pro nás všechny.

Nyní, mnohem více než kdy jindy, chci podporovat menší značky – ty, kteří nemají velké konglomeráty, aby je podpořili s takovým časem. Senreve je jednou z těch značek, založených dvěma ženami, které sdílejí naše podobné pro značkové tašky. Pokud jste si prohlíželi jakýkoli typ jejich tašek, zkontrolujte stránku oživení peněženky, abyste zjistili, zda můžete jeden s trochou využití se slevou.

Nakupujte sanreve peněženky oživení tašky zde

Zde je několik mých tipů:

Senreve Maestra Bag
895 $ 716

Senreve Midi Maestra
875 $ 700 $

Senreve Small Maestra
775 $ 656

Senreve Aria
445 $ 356 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *