Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Celebrity vystoupí s New Chloé a také s Pradou

Celebrity vystoupí s New Chloé a také s Pradou

stále kopáme zbytek hvězdných fotografií v roce 2019, protože se zdá, že celebrity se neochotně neochotně vynořují z jejich prázdninových kokonů. Mám podezření, že to končí tento týden, a také vám řeknu, jsme připraveni. Jsem si jistý, že naše oblíbené celebrity se vrátí ke svým starým strašicím v Beverly Hills/West Hollywood/Soho v žádném okamžiku. Až do té doby … tady jsou další výběry z (posledních) minulých let. Stále se díváme dopředu na to, co přinese do roku 2020, taška.

[CRP]
Megan Barton Hanson
Hvězda britské pravdy Megan Barton Hanson byla viděna pomocí tohoto Louis Vuitton Multi Pochette, když po holčičí noci v Londýně opustila 100 Wardour Street s Gal Pals.

kup nyní

Nicky Hilton Rothschild
Nicky Hilton Rothschild vzal tuto tvídovou chlopni Chanel na oběd v E Baldi v Beverly Hills. V posledních několika týdnech jsme viděli pozoruhodný nárůst v Tweed Chanel.

Nakupujte tašky Chanel zde

Ashley Greene
Ashley Greene byla spatřena přivést tento kousek fialové tajné tašky po tréninku v Los Angeles, kterou naši návštěvníci Sleuth-y určili jako taška Coach Borough, circa 2013.

Nakupujte tašky trenéra zde

Brooke Shields
Proč ano, tohle je Brooke Shields, oblečený v tašce nylonového pásu Prada, zatímco na procházce po práci v centru Manhattan Gym!

kup nyní

Selma Blair
Selma Blairová a její přítel David Lyons byli spatřeni a dělali trochu okna nákupu kolem LA. Přináší svůj absolutně preferovaný ekologický goyard.

Nakupujte tašky Goyard zde

Lisa Rinna
Lisa Rinna je zpět na své hře Fitness Center v roce 2020, ne že bychom někdy měli nějaké pochybnosti. Přináší její balenciaga papír aj tote.

kup nyní

Lucy Hale
Nakonec máme Lucy Haleovou, která dělá kávu v LA s krásnou novou oranžovou koženou taškou Chloé Aby.

kup nyní

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *