Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized 14. Mnoho zajímavých celebritních tašek na letní léto

14. Mnoho zajímavých celebritních tašek na letní léto

letos v létě jsme viděli nenápadné nové styly kabelky z Tod’s a MCM, které se mění v bonafidové hity. Konečně také vzlétl určitý styl Versace a probíhající Gucci Renaissance zaručil, že jsme viděli prakticky jako četné Guccis na A-listerových zbraních, když jsme viděli Givenchys. Zdálo se, že celebrity milují všechny nejnovější styly řady se stejným nadšením a Céline byla potěšena za několik fantastických měsíců, i když se zdá, že jen jeden z nejnovějších stylů dohání. Když se sezóna navíjejí na konci, podívejme se zpět a zkontrolujme, co naši oblíbení milovníci celebribů nosí celé léto.

Alessanda Ambrosio
Versace Palazzo Empire Bag
2 838 $ prostřednictvím farfetch.com
Gigi Hadid byl na nějakou dobu jediným celebritou velvyslancem pro nejžhavější nový styl Versace, ale brzy následovaly další celebrity. Celeb Traction se určitě výrazně zvedl poté, co Versace zavedla verzi Versace Palazzo Empire s kontrastním potrubím. Je to vždy v detailech.

Alessandra Ambrosio
Tod’s Wave Bag
2 165 $ prostřednictvím Saks
Alessandra je vždy arbitrem stylu a letos v létě nás určitě nezklamala v oddělení kabelky. Ne, že by to někdy udělala. Celebrity milovaly vlnovou tašku TOD v jeho četných různých velikostech a iteracích a jeho popularita se ještě nedbala. (Žádná hříčka zamýšlená.)

Alicia Vikander
Louis Vuitton Petite Malle Bag
Alicia Vikander pro Louise Vuittona udělala hodně, protože byla využita jako jeho nejnovější tvář. Letos v létě nesla několik různých verzí jedné z mnoha populárních nových návrhů značky, Louis Vuitton Petite Malle Bag.

Beyoncé
Burberry Milverton Satchel
Nakupujte přes Burberry
Toto vydání Burberry Milverton Satchel nebylo široce dostupné, když jej Beyoncé náhodně nesl, zatímco venku v NYC v červenci, a samozřejmě nyní není nikde nalezeno. Je tragické, že značky nemohou načasovat mnohem více zavádění produktů a znovu vystupovat kolem rozmarů Beyoncé, ale taková je povaha Queen Bey.

Chrissy Teigen
Céline Watersnake Trotteur taška
2 035 $ prostřednictvím Vestiaire Collective
Chrissy Teigen nesla tuto krásnou verzi Snakeskin jednoho z novějších stylů Céline a určitě jsme si toho všimli. Chrissy, stejně jako Alessandra Ambrosio, je jedním z našich nejvyšších milovníků celebreb. V podstatě nastavuje tempo pro nás ostatní.

Chrissy Teigen
The Row Classic 5 Tote
4 500 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Proto víme, že Row Classic 5 Tote bude také na chvíli. Chrissy měla v této sezoně obzvláště rád tašky řady, ale tohle byla zdaleka její oblíbená. V četných pytlích Chrissy Teigen můžete vidět mnohem více z celoroční oblíbenosti Chrissy.

Elsa Hosk
Céline Box Bag
2 572 $ prostřednictvím Vestiaire Collective
Céline letos v létě určitě udělala mnohem víc, než je v pořádku. Několik hitů ze značky od minulých ročních období, jako je taška na krabici, pokračovala v získávání páry s celebritami, jako je navždy módní Elsa Hosk.

Gabrielle Union
Marc Jacobs Gotham Satchel
450 $ přes Nordstrom
Tento Marc Jacobs Satchel určitě měl chvilku s celebritami dříve v létě. Tato populární verze graffiti je dávno pryč, ale mnohem základní verze Gothamu jsou stále široce dostupné. Tento styl MJ je zdaleka jednou z nejlevnějších populárních tašek léta a určitě to vypadá fantasticky s dvojitým džínovinami.

Heidi Klum
MCM MILLA Tote
920 $ přes Nordstrom
Zde je další nejlepší výběr, který vás nevrátí zpět na mnohem víc než na velké. Heidi Klum měl tento tote docela rád od německé značky MCM. Přichází ve virtuální duze barev a Heidi již několik z nich vlastní.

Jennifer Garner
Hermès Octagone Bag
Je snadné zapomenout, že Hermès dělá kromě Birkins a Kellys cokoli, ale tady je Jennifer Garnerová, která nám všem připomíná, že Hermès je stále připraven na šance, i když značka by mohla snadno odpočívat na vavřínech po několik desetiletí.

Kendall Jenner
Givenchy Bow Cut spojka
2 150 $ prostřednictvím mytheresa.com
Kendall Jenner nesla během léta nábožensky uchovávat bow Givenchy. Zjevně si vybírá cokoli, dokonce i lemované semišové bundy.

Margot Robbie
Gucci Marmont take on Bag
2 490 $ prostřednictvím Gucci
We honestly hadn’t given much thought to Margot Robbie‘s handbag preferences before this summer, but her epic wardrobe for the suicide Squad press trip gave us plenty of opportunities to do so. (You can see much more of her faves in The numerous Bags of Margot Robbie). Margot carried numerous different Gucci styles on this tour, but this one was our favorite.

Rihanna
Dior Diorever Tote
$2,698 through Vestiaire Collective
Rihanna and Dior forever. This summer, Rihanna moved away from her Dioramas (occasionally) and carried Dior’s newest offering, the Dior Diorever.

Rosie Huntington-Whiteley
Céline Belt Bag
$1,812 through Vestiaire Collective
Finally, here’s Rosie Huntington-Whiteley, carrying the Céline style that is very quietly creeping to the top of the brand’s handbag power rankings. We saw numerous cCelebrity nesoute novou tašku na pásy letos v létě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *