Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Barva, textura, stejně jako blaženost.

Barva, textura, stejně jako blaženost.

Minulý týden jsme měli vynikající čas účastnící se pololéně jednoho z laskavého show! Vzhledem k tomu, že budeme pokračovat ve stylu podzimní sbírky z Brynnova studia, byl jsem zvědaví, když jsem zjistil, co by lidé hledali, kdy jim byla poskytnuta celá sbírka. Všiml jsem si, že často, nakupující byli přitahováni do našeho stánku, protože z unikátních kožených barev, stejně jako textury, stejně jako pak tam bylo několik návratových klientů, kteří nás aktivně snažili jen stát, stejně jako dovolit přesně, jak moc Jako jejich taška!

I když jsme měli zeď naprosto věnovanou naší poslední sbírce, mnoho lidí mělo své oko na několika našich tradičních barvách a naštěstí jsme měli produkt, který ve tvaru estetiky každého z nich. Řada barev nabízených na výstavě také! Letos však jeden z nejlepších prodejců byl Aquarius Mini-Lauren. Texturované kůži jako Styl Aquarius z podzimu 2016 Kalifornie snění kolekce se zdá být poměrně prominentní. Takže přičemž tento týden se vrátili do studia, jsme se podívali na naše vzorky kůže, abychom se ujistili, že jsme zahrnuli jeden z těchto vynikajících texturovaných kůží v sbírce podzim 2017.

To, co jsem objevil nejvíce fascinující přes program výstavy, viděl přesně, jak lidé reagovali, když si vybrali jeden z Brynnových kabelek. Několik lidí prošlo, rychle skenování kabiny kolem nich, obyčejně se natáhl, aby se dotkl našich kabelek, někteří absurdně. Nejtypičtější reakce byla pro tyto nakupující, aby zvolali “, že kůže je tak měkká!” Stejně jako pokračovat, aby se lépe podíval na design.

Pro mě to udělal jeden z laskavosti vykazovat vynikající úspěch: schopnost výrobku, který zůstal prominentní v průběhu několika let, aby i nadále překvapilo i potěšení. Jsem nadšený, že přesně uvidím, jak Brynnova práce bude i nadále přinést radost svým klientům na budoucích událostech!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Vše v detailechJuly 14, 2015In “design”
Suede, stejně jako synergy.december 19, 2016In “Chicago”
Tolik jdou onoctober 30, 2014in “jeden z laskavých show”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *