Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Purseforum Roundup – 12. dubna

Purseforum Roundup – 12. dubna

Řekněte díky dobrotě je pátek! Tento týden se pro nás cítil docela stresující. Daňový den pro naše členy Purseforum v USA je ideální za rohem, stejně jako vás všichni chápeme, že jste provedli vaše daně nebo podali vaše rozšíření a byli připraveni vidět, co se děje tento týden, že? Pojďme se uvolnit, kopat zpět a také se potěšit v některých bezprostředních odhaleních, fascinujících rozhovorech a ještě mnohem více!

Odhalení jsou vždy oblíbené. Některé jsou stejně stejně pomalé a také napjaté, jiné začínají třeskem a poskytují náraz. Tento týden jsme měli náladu na okamžité vystavení a objevili jsme některé vynikající. Hlavně nahoru, v módní šperky, i_heart_fashion dostal ideální pro služby se svým Cartierovým odhalením. Později jsme se narazili kolem Pupova bazénu a také jsme se potěšili jejím ohromujícím novým prstenem. Samantha S. si vzala trochu více času a odhalila své první jemné hodinky, přesto však bylo rychlé a absolutně stojí za to si užít její rozbalení této krásy!

Jakmile jsme byli připojeni k okamžitému odhalení, rychle jsme objevili mnohem více po celé kabelku. Začínají v Michael Kors, zjistili jsme, že TLO odhaluje ji docela růžový Bedford a souhlasí s tím, že tento taška kolem něj napsal jaro! Dostali jsme naši každodenní dávku vitamínu Red, když Yikkie sdílela své nové město Balenciaga s rychlostí blesku, stejně jako Eiffeltower si vzal rychlý okamžik ze svého pařížského narozeninového výletu, aby zveřejnil svůj nový poklad Louis Vuitton. Na purseforum je tak spousta exponátů – byli jste na internetu, abyste ve svém preferovaném subforu zachytili okamžité expozice?

Stále jsme si užívali bezprostřední expoziční dobrodružství, nahlédli jsme do Bottega Venety, stejně jako když se opět museli chytit židli, aby se souladovali, když Diana278 odhalila zcela senzační Venetu. (Pochopíme, jestli jste sáhli po vůní solí!) Objevili jsme ještě jednu živou expozici v Chanelu, kde Poohbagova banánová žlutá prošívaná dětská taška vypadá mnohem víc, než je připravena na elegantní jarní výlet. Když se první publikování expozičního vlákna založilo DXH, která nakonec objevila její svatý grál Céline, objevila se svůdná krabička Coral Céline. Je to krása, souhlasíte?

Pravidelní návštěvníci Roundup chápou, že v kabelku se v každém subforu objevují nesčetné konverzace. Mezi našimi okamžitými odhaleními jsme se tento týden vzali. V pododstavci okupace i pracovního prostředí jsme jistě objevili některé nesmírně fascinující čtení. Objevili jsme neobvyklou okolnost spolupracovníka, která nás nechala poněkud zvědavě vidět výsledek. Rovněž jsme dohnali „co děláte pro život?“ Vlákno, které probíhá pro rok 2013. Objevili jsme se jen trochu žárliví na nějaké zábavné výhody úkolů, jako jsou bezplatné kytary. (Opravdu!) Pokud vás přemýšlel o výše uvedeném kotě, zastavte se přímo tady, abyste vytvořili spojení!

Jaká jsou nejlepší doporučení odvolání, která jste kdy slyšeli? Členové Purseforum odpovídají na to, že se nyní týkají ideálu v odvolacím lištu, a také jsme zjistili vyzkoušené požadavky společně s některými zcela novými tipy. Skočte do konverzace – můžete také objevit něco zcela nového! Pochopili jste, že pole s přepínačem přitahuje své sedmé kolo? Každý týden se přidávají úžasné produkty a vylučují se, jako je volba Sndypchez vyrobená minulý měsíc. I když se nezúčastníte výměny, je to hodně zábavné nahlédnout do rámečku přepínače. Doufáme, že se brzy uvidíme v odvolacím baru!

Doufáme, že jste se tento týden potěšili v The Roundup, měli jsme spoustu legrace, jak to pro vás spojíme, jako vždy. Ach, stejně jako si pamatujte, že daňové vlákno je stále nahoře a také běží, pokud požadujete jakýkoli typ pomoci na poslední chvíli. Přeji vám skvělý víkend i týden dopředu od nás všech v Purseblogu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *