Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Purseforum Roundup – 1. října

Purseforum Roundup – 1. října

Blue nemusí být nudná, stejně jako tento podzim, opravdu chci experimentovat s bohatými a silnými barvami, takže jsem věřil, že se tento týden můžeme soustředit na jednu z mých preferovaných barev Pro chladnou sezónu: Electric Blue! Pro všechny nováčky jsou tyto TPF Roundups vyrobeny z výběru obrázků sdílených našimi vlastními členy TPF jejich vlastních tašek, které jsme objevili při čtení s fórem. Týdenní zaokrouhlení několik našich preferovaných snímků a také je sdílíme s vámi zde. Pokud ještě nejste členem, nyní je čas se připojit, protože je to skutečně jedno z nejlepších míst, která se propojuje s lidmi kabelky, jako jste vy. Takže s tím, co bylo řečeno, uvidíme, co pro nás tento týden mělo …

TPF Scoop

Naše první publikování dnes sdílelo náš člen Poorva v „jemném EPI klubu“. vlákno. Gratulujeme k vaší nové Concorde, je to absolutní drahokam!

Tato chocholá krása mi poskytuje hlavní tašku! Sdílel to náš členové Doggiebags v „rodině Blue Color… pouze obrázky!“ Vlákno, tato taška se objeví v mých snech, jsem si o tom jistý.

Celkový omračovač sdílel náš člen SWTSHAN7 v „Post Your Saint Laurent Bags zde!“ vlákno. Tato barva má zemřít!

Až další je tento malý, ale mocný WOC, který sdílel náš člen Faantazy v „prosím, publikujte své * modré * produkty Chanel zde!“ vlákno doporučení.

Nyní na trochu dlouhém čase se vám musí líbit tento Le Pilage. Sdílil to náš člen Narnanz v „Jaká je poslední kabelka, kterou jste si koupili? Sdílejte s námi obrázek! “ vlákno. Tato taška je nádherná!

V neposlední řadě však tuto modrou krásu sdílí náš člen ElectricBluerita ve vlákně „Stylové tašky Collezione“ ElectricBluerita. Jsem celkový přísavka pro tyto pulzující městské tašky!

Chcete víc?

Pokud stále chcete mluvit o tašce, nebojte se. Máme vás zakryt. „Která taška LV byste raději dostali hru!“ Vlákno v subforum Louis Vuitton bylo tak zábavné. A konečně, verze, raději to není hrozné!

Také, pokud jste se s nimi dodržovali v subforum „Sheltering In Place“, možná jste viděli mé publikování „Kdy se budete cítit bezrizikově, přiveďte své preferované tašky znovu?“ vlákno. Teď, když už dlouhá doba uplynula, jsem zvědavý, jste všichni připraveni přinést své značkové tašky, nebo se stále držíte? To je vše pro tento týden, až do příště, přátelé!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *