Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Pouze Alexander McQueen mě mohl přimět milovat sametovou tašku

Pouze Alexander McQueen mě mohl přimět milovat sametovou tašku

Alexander McQueen Wicca Velvet Covered Leather Carry Bag, 1365 $ pomocí Net-a-Porter

Zdá se, že designéři se snaží, aby se Velvet stal znovu na podzim, a přestože byl dítětem 90. let a nestydatelným fanouškem výstřední, velmi pochybné módy, jsem se pomalu zahřál téměř trendem. Vzpomínám si, že jsem na základní škole příliš živě, abych byl v mé mysli automatickým vítězem jako dospělý, abych byl jako dospělý.

Ale já jsem fangirl McQueen z nejvyššího řádu, což naznačuje, že jsem připraven zvážit obecně cokoli, co značka navrhuje s otevřenou myslí. Výsledkem je, že bych mohl trochu milovat Alexander McQueen Wicca Velvet Covered Leather Carry Bag. Kdybych jen přesně pochopil, co znamená „kožená kůže“.

Už několik let jsem byl v celé kabelky a v té době jsem viděl téměř každou koženou výrobu, na kterou si můžete myslet. Nikdy jsem však neslyšel, že kůže bude popsána jako sametová pokrytá a mám několik následných otázek. Je samet nějak aplikován na kůži, nebo je to jen kožená taška s panely sametu? Na základě obrázků se zdá, že je to posledně jmenované, ale rád bych to, kdyby někdo mohl přijít na to, jak přimět bývalé.

Ať tak či onak, tato taška se na mě hodně apeluje. Velvet je matný a svěží a naštěstí to není lepkavý rozdrcený samet, který některé značky používaly (doufejme ironicky). A opravdu se nemůžete hádat s tímto výbušným odstínem růžové-silně texturované materiály jako Velvet a Suede mají tendenci brát bohatou barvu lépe než kůže a konečným výsledkem je očima. Vyhrajete znovu, McQueen. Projděte si Net-a-Porter za 1365 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *