Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags 36 nejlepších tašek nesených celebritami na filmovém festivalu v Cannes 2018

36 nejlepších tašek nesených celebritami na filmovém festivalu v Cannes 2018

můžete myslet na čekání celé zimní sezóny na akci tak elegantní a okouzlující jako filmový festival v Cannes, a pak se dostat na jih Francie a polovinu čas je chladný a deštivý? Zdá se, že Cannes vydrží už asi měsíc a půl, takže ještě měly být nějaké slunečné dny, ale pokud jsem celý čas strávil plněním kufru plného půjčovaných návrhářů, byl bych naštvaný!

Naštěstí jsou kabelky mnohem odolnější počasí než odolné halenky a roztomilé sandály, takže jsme stále našli tři tucty z mnoha známých účastníků v Cannes pro vaše potěšení z vidění. Podívejte se na ně níže.

Alessandra Ambrosio
Značky, které vidí Cannes jako zejména na značce pro své marketingové úsilí, obvykle „umístí“ tašky na určité celebrity speciálně pro filmový festival. Balmain je jednou z těchto značek a měla Alessandra Ambrosio přepravovat tašku Balmain Box pro mnoho denních akcí festivalu. Nakupujte tašku Balmain Box přes FarFetch.com (1 077 $)

Alessandra Ambrosio
Abych byl spravedlivý, Balmain je neuvěřitelně značka v Cannes. Konec konců je to známé pro velmi drahé šaty pro párty. Nakupujte tašku Balmain Box přes FarFetch.com (1 077 $)

Amber slyšel
Amber Heard byl po celé Cannes; Nejprve jsme ji chytili s taškou Chloé Hudson. Nakupujte tašku Chloé Hudson přes farfetch.com (1 890 $)

Amber slyšel
Poté, stejně jako několik dalších, o kterém budeme mluvit později, si vybrala tašku Fendi Peekaboo. Nakupujte tašku Fendi Peekaboo přes Fendi (4 200 $)

Andreja Pejic
Model Andreja Pejic si vybral návrat, který ve skutečnosti není návrat: Balenciaga City Bag. Nakupujte Balenciaga City Bag přes Neiman Marcus (2 190 $)

Anna Andres
S klasickým klapkovým sáčkem Chanel se nemůžete pokazit, zejména na jihu Francie. Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv

Bella Hadid
Na jednu z četných večerních akcí festivalu nesla Bella Hadid tašku Dior Lady Dior. Bella je tvář krásy Dior. Nakupujte tašky Dior prostřednictvím kolektivu vestiaire

Caro Daur
Německá hvězda Instagramu Caro Daur byla po celé Cannes, stejně jako Bulgari Serpenting Bags – oba, z nichž poměrně předvídatelní účastníci.

Caro Daur
Také se vydala několik vystoupení se svou taškou Chanel Classic Clap. Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv

Caro Daur
Vidět? Lhal jsem?

Caro Daur
Také se ukázala se svou Dolce & Gabbana Lucia na tašku. Dolce je další značka velmi Cannes. Nakupujte Dolce & Gabbana Lucia převzetí tašky přes farfetch.com (2 405 $)

Caroline Readveur
Přestože má Cannes významnou pláž, francouzská celebrita Caroline Readveur je jedinou hvězdou, kterou jsme chytili skutečnou plážovou taškou: Saint Laurent Rive Gauche Tote. Nakupujte Saint Laurent Rive Gauche Tote přes farfetch.com (1 050 $)

Caroline Vreeland
Nemohu diskutovat o tomto obleku, ale mohu diskutovat o tašce, což je taška Moynat Rejane. Nakupujte tašku Moynat Rejane přes Barneys (5 100 $)

Cate Blanchett
Nemohu diskutovat o obleku Cate Blanchettové nebo o její tašku, i když bych musel hádat, myslím, že by byl Armani.

Cristina a Maria Teresa Buccino
Tyto sestry jsou italské celebrity a oba si vybrali tašky Chanel Young Boy pro svůj rodinný čas na filmovém festivalu. Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv

Diane Kruger
Zpočátku, když jsem viděl Diane Krugerovou nosit Fendi Peekaboo, byl jsem ohromen, že nenesla Chanel. Pak jsem si vzpomněl, že Karl Lagerfeld má na starosti oba. Nakupujte tašku Fendi Peekaboo přes Fendi (4 200 $)

Eva Herzigova
Veterán Supermodel Eva Herzigova nesl nový studiový taška Ferragamo. Nakupujte tašku Ferragamo Studio přes Ferragamo (2 400 $)

Helen Mirren
Podivná věc na Cannes je, že získáte podstatnou kombinaci hvězd, celou cestu od „modelů“ Instagramu po legendu, jako je Helen Mirren, která nesla tašku Loewe Missy. Nakupujte Bag Loewe Missy přes FarFetch.com (1 890 $)

Iskra Lawrence
Když už mluvíme o modelech Instagramu, Iskra Lawrence nesoucí tašku Gucci Dionysus. Nakupujte tašku Gucci Dionysus přes Gucci (2 290 $)

Izabel Goulart
Model Izabel Goulart je dlouholetou oblíbenou Fendiho a obvykle ji dobře vybaví pro Cannes, jako u tohoto tašky Fendi Peekaboo. Nakupujte tašku Fendi Peekaboo přes Fendi (4 200 $)

Kimberly Garner
Hvězda britské reality Kimberly Garner se účastnila a nesla logo Chanel. Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv

Lea Seydoux
Lea Seydoux byla jedním z našich mnoha zajímavých spotů festivalu: dorazila do dobrého nesení tašky Louis Vuitton z ruky na podzim 2018, ještě v obchodech.

Lena Gercke
Německý model Lena Gercke spároval roztomilý dvoudílný soubor s taškou značky Cross Grace Box v jednom ze slunečnějších dnů festivalu. Nakupujte tašku Mark Cross Box přes FarFetch.com (2 105 $)

Lorena Rae
Věc, kterou Google opravdu chce, abych věděl o Loreně Rae, je, že v loňském roce krátce datovala Leonarda DiCaprio, ale stejně jako Cannes je také v podstatě jen každoroční úmluvou pro exes tohoto vole. Tady nese tašku Gucci Dionysus. Nakupujte tašku Gucci Dionysus přes Gucci($2,390)

Nieves Alvares
We caught Spanish TV presenter Nieves Alvares carrying two Bulgari Serpenti Bags at the festival. First, with an all-pink outfit.

Nieves Alvarez
Second, she paired a Bulgari Serpenti with one of the festival’s many popular fashion items: an Alberta Ferretti weekday sweater. (They also come in crop-top T-shirts.)

Penelope Cruz
Here we have our first mystery bag, carried by Penelope Cruz.

Romee Strijd
And now, our second and final mystery bag. Supermodel Romee Strijd has carried a lot of Miu Miu lately, but I couldn’t find any proof that this is from the brand.

Romee Strijd
Here she is a couple days earlier, certainly carrying a Miu Miu bag on the Croisette. shop the Miu Miu Matelasse Bag through Neiman Marcus ($1,750)

Salma Hayek
Always the dutiful wife, Salma Hayek showed up to one of her events in Cannes with a Gucci Wicker Bag. (Her spouse owns Gucci’s parent company. A good gig if you can get it, especially best now.) shop the Gucci Wicker take on Bag through Gucci ($2,390)

Tallia Storm
Tallia storm is a singer from Scotland, and she’s all over the British tabloids for reasons I am not British enough to explain. She was widely photographed at Cannes, including with this orange Chanel young boy Bag. Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv

Tallia Storm
She showed up in an entirely different two-piece outfit with a Saint Laurent Monogramme Kate Bag. shop the Saint Laurent Monogramme Kate Bag through Nordstrom ($1,990)

Thylane Blondeau
Model Thylane Blondeau wore one of the popular Alberta Ferretti t-shirts with her Balmain Box Bag. Nakupujte tašku Balmain Box přes FarFetch.com (1 077 $)

Toni Garrn
Remember what we said about Cannes and Leo DiCaprio’s exes? Well, here’s Toni Garrn with a Bulgari Serpenti Bag.

Winnie Harlow
To be honest, I’m amazed we didn’t see much more Dior at Cannes, but we did spot model Winnie Harlow carrying a Dior Diorama Bag. Nakupujte tašky Dior prostřednictvím kolektivu vestiaire

Xenia
Finally, we end with Instagram star Xenia, who, like so numerous of her compatriots, was carrying a Bulgari Serpenti Bag.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *