Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Vyzkoušel jsem trend Fanny Pack a je to dobré, vlastně

Vyzkoušel jsem trend Fanny Pack a je to dobré, vlastně

si nevzpomínám, kdy byl naposledy trend nějakým způsobem jako současně nenáviděl a populární jako pokorný Fanny Pack. Je to skoro paradoxní – může existovat opravdu mnoho lidí, kteří je, jak je podle všeho nenávidí, a jako spousta lidí, kteří je zjevně milují? Je to spousta celkových lidí si opravdu vědoma, že fanny balíčky jsou teď věcí? A konkrétně je nosit kolem našich hrudníků jako tašky Crossbody – jak to bylo hodně lidí, které signál dostane současně?

Je pravda, že žiji ve velmi trendy Brooklynské čtvrti, která se zdá, že nějak ubytuje jako třetina všech lidí zaměstnaných v digitálních médiích (vinná jako obvinění), takže jsem v přední linii všimnutí vznikajících trendů ve volné přírodě. Často jsem viděl lidi nosit Fanny Packs jako tašky Crossbody měsíce, a to mě nakonec vede k vyzkoušení trendu sám. Jednoho rána jsem seděl v předním okně mé normální kavárny, užíval jsem si, jak lidé chodí k metru, a dívka chodila na sobě nejvyšší fanny. Viděl jsem tu dívku předtím a ona měla úžasnou chuť v taškách – natolik, že jsem přemýšlel, jestli by mohla být čtenářkou nebo členem fóra – a vidět ji s tímto konkrétním Fanny Pack mě tlačila přes okraj. Okamžitě jsem musel mít stejný.

Můj milovaný

Problém s tím samozřejmě je, že Supremeův model distribuce s omezeným uvolňováním naznačil, že Fanny Pack byl dávno pryč v době, kdy ho lidé nesli na veřejnosti. Našel jsem to samé online od Stockx a získal jsem to za přibližně dvakrát maloobchod, nebo 155 $. (Nedávno jsme provozovali sponzorovaný příspěvek se Stockxem, ale chtěl jsem si uvědomit, že tohle není – dostal jsem si tuto tašku sám, než jsme měli servisní vztah s webem.) Dvakrát maloobchod se může zdát směšné, ale nejvyšší hodnoty pro další prodej mohou Rychle prudce stoupá a stejná taška v současné době jde o asi 250 $ jen o několik měsíců později. Měl jsem štěstí, že jsem se rozhodl, že musím mít tašku jen pár týdnů poté, co vyšel, když při dalším prodeji bylo mnohem více a trend Fanny Pack stále dostával trakci. Pokud si myslíte, že trh pro nejpopulárnější značkové tašky je nepříjemný, věřte mi, když vám řeknu, abyste se nedostali do tenisek nebo streetwear. Je to nějak horší.

Mareční plavba mého Fanny Packa byla na koncert Lorde s mým nejlepším přítelem a přitažlivost designu byla okamžitě jasná, stejně jako přitažlivost nosit ji přes hruď. Fanny Packs mají menší kapacitu, než jsem očekával, ale drží náležitosti opravdu dobře, a vše, co jsem pro tento výlet potřeboval, byl můj telefon, moje klíče, malý rozpočet a sluneční brýle. Pro tento druh události bych se obvykle rozhodl pro malý křížový bod, který by držel přibližně stejné množství věcí, a pak bych to celou noc upravoval, tlačil jsem za bok, abych ho dostal z cesty a pak přiveďte to zpět každý tak obvykle, aby zkontroloval můj telefon. S balíčkem Fanny kolem mé hrudi jsem mohl skočit kolem a tančit a dělat, co jsem chtěl, a vůbec se to nepohnulo a já jsem měl přistupovat k telefonu jednou rukou a bez úpravy, kromě unzippingu. Bylo to tak blízko, jak si vzpomenu na to, že nese tašku, zatímco stále nesl tašku. I po obdržení mého Fanny Pack jsem byl trochu skeptický, ale to bylo jiné. Byl jsem přeměněn.

Byl jsem obzvláště skeptický vůči tomuto trendu kvůli mému typu těla-s pevninou, 22letý model waif-y může bez problémů připoutat tašku na hrudi, ale co takhle 32letá žena plus velikosti s Hrudník DD-CUP, což je to, čím jsem? Musel jsem se trochu pohrávat s délkou popruhu, abych si dal tašku, aby seděl v pořádku, ale nakonec jsem se cítil, jako bych vypadal stejně dobře a přirozeně jako kdokoli jiný. Zvažoval jsem, že viděl, že ženy jiné plus velikosti dávají trendu výstřel, včetně spousty elegantních Instagrammerů v populárních pytlích pásů Gucci, a jsem plně přesvědčen, že je to mnohem snadněji přístupný vzhled, než se zdá být na první pohled na první pohled . Nedovolte, aby vás Bella Hadid nezastavila, a to jak v této situaci, tak v životě obecně.

To všechno bylo v dubnu a vzhledem k tomu, že jsem pak nosil svůj Fanny Pack docela dost a vždy jako taška Crossbody. Neustále na to dostávám komplimenty, stejně jako lidé, kteří se mě ptají, jak se mi líbí. Jsem si jistý, že se lidé také posmívají mé hloupé tašce, ale naštěstí si to nechávají pro sebe. Obecně jsem však nemohl doporučit Fanny Pack více, zejména za skvělé počasí: udržují vás naprosto ruce bezplatné pro celou řadu zábavných letních aktivit a existuje spousta skvělých, ekonomických možností, které můžete vyzkoušet pro případ, že jste pro případ, že jste Nejste si jisti, zda se chcete ponořit první do území tašky pro designérské pásy. A stejně jako tašky na logo, je to obzvláště zábavný trend nosit, pokud si užíváte potěšení z antagonizace lidí s mnohem konzervativnějším vkusem jen trochu, což je příležitost, které mohu občas odolat.

Pokud jsem vzbudil váš zájem, můžete si prohlédnout jak naše nakupovací doporučení pro Fanny Packs, tak naši galerii celebrit Fanny PACK STYLE INSPO. Níže máme několik nových doporučení, která byla k dispozici vzhledem k tomu, že jsme tento trend nejprve zakryli. Jsme tu, abychom pomohli, i když je jen proto, abychom vám pomohli získat fanny balíček.

Alexander Wang Attica Fanny Pack
695 $ pomocí Nordstrom

Balenciaga Wheel Fanny Pack
895 $ pomocí Net-a-Porter

Báška na pás Calvin Klein
88 $ pomocí Nordstromu

Elizabeth a James saténový pás taška
195 $ pomocí Net-a-Porter

Gucci GG Nejvyšší pás pás
650 $ pomocí Gucci

Pás logo Kenzo
180 $ pomocí Nordstromu

Prada nylonový pás
600 $ pomocí Net-a-Porter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *