Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Purseblog se ptá: Jaký je tvůj, který se dostal pryč?

Purseblog se ptá: Jaký je tvůj, který se dostal pryč?

Každý jednotlivec, který shromažďuje cokoli, ví, jaké to je nechat obzvláště úžasný kus proklouznout jeho prsty a litovat ho po celá léta; Bez ohledu na to, zda jsou předměty vaší náklonnosti mince nebo známky nebo kabelky, myšlenky na to, co by mohlo být, jsou, aby to bylo řečeno, hlavní bummer. Ať už se považujete za sběratele kabelky nebo jen za milovníka kabelky, pravděpodobně jste zažili podobné bolesti lítosti ohledně ztráty něčeho, co jste nikdy neměli na prvním místě. Přátelé, znám tvou bolest.

Mám spoustu tašek na mém seznamu těch, které se dostaly pryč, a téměř všechny z nich jsou sezónní tištěné kousky, které nikdy nebudou znovu vyrobeny. Od roku 2008 je Marc Jacobs, Givenchy z minulého roku a taška Fendi, která ještě musí dorazit do obchodů, o kterých už vím, že nebudu mít a pravděpodobně budu hledat na eBay pro nadcházející roky, ale nad nimi je tu prada Tištěné Saffiano Tote, které zasáhlo obchody na jaře 2010.

O tři roky později si stále nejsem jistý, proč tuto tašku tolik zbožňuji. Vzor je krásný, ano, ale také to není v žádném případě něco, co bych obvykle uvažoval o nošení. Nejsem holčičí komoda a moje oblíbené výtisky mají tendenci být digitálními, náladovými nebo průmyslovými odrůdami. Prada vyrobil tuto řadu tašek z ženských archivních šátků a nějak z nich má všechny oblíbené z nich modré a holubice šedé květy. Design však určitě rozsvítí nějaké centrum potěšení v mém mozku, protože stále přemýšlím a hledám tašku o tři roky a o miliony návrhů později. Dokonce si pamatuji, když jsem to poprvé viděl osobně – v Saks v Atlantě – a byl jsem závislý. Pořád jsem.

Hodně nedávného vzhledu, které tento taška vyrobila na internetu, byla na Bluefly, docela před nějakou dobou, a je dlouho vzhledem k tomu, že je vyprodáno. eBay nevrátí žádné výsledky a ani online návrhářské diskontury. Budu však udržovat upozornění na eBay, protože nikdy nevíte, kdy někdo vyčistí její skříň a položím si vlastní osobní bílou velrybu do aukce.

Jaký je váš všech dob, který se dostal pryč? Kdybyste se mohli vrátit v čase a chytit jeden kus, co by to bylo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *