Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Lepší vzhled: Hermès Kelly Dépêches 25 Pouch

Lepší vzhled: Hermès Kelly Dépêches 25 Pouch

Simple Riddle:

Co vypadá jako Hermès Kelly
Zavírá jako Kelly
Dělá vynikající den nebo večerní tašku
Je běžně nabízen na webu Hermès nebo v butiku?

A odpověď zní: Hermès Kelly Dépêches 25 Pouch

Kelly Dépêches 25 Pouch. Obrázek přes Hermes.com.

Kelly Dépêches 25 Pouch. Obrázek přes Hermes.com.

Hermès Kelly Dépêches 25 Pouch
Via Fashionphile

NAKUPUJ TEĎ

Úplné vyloučení odpovědnosti: Líbí se mi Kelly Dépêches 25 Pouch. Věřím, že rozměry jsou extrémně praktické a také to vypadá skvěle – abych byl upřímný, hodně to dávám přednost před Kelly Danse, který z programu je velmi obtížné objevit v obchodě a je velmi populární.

Moje otázka tedy zní: Proč je tato iterace Kelly tak taková pod radarovou taškou?

Nejprve, trochu příběh. Jak název napovídá, styl této tašky je spíše někde mezi Kelly a designy Kelly Dépêches. Kelly, jak víme, je velmi elegantní dámská taška a … dobře, Kelly Dépêches úplně není. Kelly Dépêches je objeven na pánském oddělení – ve skutečnosti je to kufřík.

Kelly depêches aktovka. Obrázek přes Hermes.com.

Hermès Kelly Dépêches aktovka
Via Fashionphile

NAKUPUJ TEĎ

Kelly Dépêches je opravdu elegantní kufřík, stejně jako můžete vidět hned podobnosti mezi ním i taškou Kelly – však verze s kufříkem má více poměr boxy, zdá se více mužnější, má mnohem kratší rukojeť a také chybí Clochette i Key. Mezi nimi se proporce Kelly Dépêches 25 váčku rozhodně nakloní k Kelly Dépêches než Kelly (ve skutečnosti vnější část pouzdra v podstatě napodobuje vložení kufříku, pouze eliminuje horní rukojeť a také přidává přemítatelné zápěstí zápěstí pouze místo toho popruh). Takže je to tak.

Kelly Dépêches aktovka, Kelly Dépêches 25 Pouch, 32 cm Kelly Sellier.

Poté je třeba poznamenat, že zatímco dámské tašky jsou k dispozici v obvyklé řadě barev i velikostí, pouzdro Kelly Dépêches 25 má mnohem omezenější, měkkou barevnou paletu, která se skládá hlavně (ne -li zcela) neutrálů, i když neutrály, i když neutrály, i když neutrály, i když neutrály, i když neutrály, ačkoliv Viděl jsem spoustu se zlatem nebo hardwarem Palladia.

Mnoho neutrálních barev kufříku Kelly Dépêches. To jsou druh barev, ve kterých je rovněž vytvořen pouzdro. Obrázek přes Hermes.com.

And yet…this bag seems so practical as well as appealing to me, as a truly unisex bag. Je to určitě dostačující k držení základů (oficiální rozměry jsou L 25,2 x H 19,5 x D 4 cm a také je skluzavka vpředu, přímo pod klapkou), od poměrně velké peněženky po telefon, klíče, rtěnka, rtěnka , etc., yet it’s little sufficient to in shape in the crook of your arm.

25cm Birkin next to Kelly Dépêches 25 Pouch. picture via @The_Notorious_Pink.

Interior of the pouch showing the front slide pocket. picture via TPFer @traumamama.

While the size may be huge for formal events, I believe this is a excellent choice for a daytime clutch or for laid-back events. I personally am extremely intrigued as well as would like to add one to my collection.

What do you believe about this size as well as design? I’d like to hear from people who own this bag: let us understand exactly how you are enjoying it!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *