Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized V loňském roce vzal Módu Storm Fashion a také máme nadšence peněženek

V loňském roce vzal Módu Storm Fashion a také máme nadšence peněženek

, kteří byli v posledních několika letech požehnáni. Kromě opětovného vydání našich preferovaných tašek minulosti se zdá, že se v houfech objevují nové značky tašek, což nám poskytuje mnohem více možností, než si můžeme občas sledovat. Řada z těchto nových značek využívá sociální síť jako metodu k získání trakce a zájmu o získání budoucího spotřebitelů a také zdaleka to udělalo.

Inspirováno koncem 80., 90. a na začátku roku 2000, což je v současné době velmi v souladu s směrem k módě, byly nalezeny z daleka jednoduchého, ale stylového převzetí tašek i minis, jako je Kendall Jenner, Bella Hadid, Zoe Kravitz, Kaia Gerber, Selena Gomez, Irina Shayk a další. Jedním z mnoha prominentních stylů z daleka je značka, nyní okamžitě rozpoznatelná, malá taška. Malý taška byla charakterizována jednoduchými čistými liniemi a malým strukturovaným tvarem s malou horní rukojetí, byl okamžitý zásah.

Ačkoli drobná, kompaktní a také schopná udržet maximální náležitosti, malá taška je milá a nemožné nemilovat. Nabízeno v řadě barev i struktur je to zábavný výpis. Tento bit mini-the-Could je duálně funkční, jak s dlouhým popruhem, tak i elegantním nejlepším dohodou pro přenášení rukou. Popruh Crossbody je nastavitelný a zcela odnímatelný. Tato verze prominentní tašky z FAL FAR je vyrobena z hadí kožená kůže a je také jednou z mnoha možností-kromě hladkých i patentových kožených iterací jsou také pštros a také ještěrka.

Interiér, i když malý, bude držet základní a ano, váš iPhone se vejde! Obecné rozměry jsou 4,7 ″ L x 6,5 ″ W x 2,25 ″ D, což znamená, že kromě vašeho smartphonu funguje tato taška pro malou kartu, kapstiku, dezinfekční prostředky na ruce, tajemství a klip vlasů – nebo dva. Taška je lemována v měkkém semišovi a také prodává za 569 $ prostřednictvím Shopbop.

Nakupujte zdaleka tašky zde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *