Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Včera jsme představili tašku Louis Vuitton Volta

Včera jsme představili tašku Louis Vuitton Volta

, přinesli jsme vám zprávy o nových výtiscích monogramu, které Louis Vuitton zkouší na léto, a nyní máme nějaké zprávy na kožené frontě. Na Twitteru včera značka představila svůj nejnovější kožený design, tašku Louis Vuitton Volta, spolu s novou reklamní kampaní s návratovou hvězdou Michelle Williamsovou. Dnes máme fotografie a ceny.

Taška, která je dodávána ve čtyřech barvách ve své jedné velikosti a prodává za 4 300 $, používá hardware podobný Capucines, který patřil mezi první sáčky z brány, když se Louis Vuitton rozhodl zvýšit svůj tvorbu takových kožených tašek, které Nejlepší spotřebitelé v současné době preferují. Nový Volta se v mnoha ohledech cítí jako mnohem příležitostnější alternativa k poněkud mnohem formálnějšímu vzhledu tašky.

Kromě své horní rukojeti obsahuje Volta odnímatelný pohled na popruh, který umožňuje nošení sáčku jako posla. Kromě částečně pokryté kožené přední spony neexistuje žádná jiná externí značka, díky čemuž je tato taška poněkud jemná možnost pro milovníky značky, kteří by raději nenosili tolik loga, jak nabízejí mnoho z Vuittonových tašek. Níže se podívejte na čtyři barvy v počáteční nabídce.

Louis Vuitton Volta Bag, Coquelicot
4 300 $ prostřednictvím Louis Vuitton

Louis Vuitton Volta Bag, Petale
4 300 $ prostřednictvím Louis Vuitton

Louis Vuitton Volta Bag, Khaki
4 300 $ prostřednictvím Louis Vuitton

Louis Vuitton Volta Bag, noir
4 300 $ prostřednictvím Louis Vuitton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *