Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Hermès Holiday Gift Guide 2021

Hermès Holiday Gift Guide 2021

Potěšený prosinec, všichni! I když jsem vám již dříve nabídl s směšně dlouho a také (doufejme) rozsáhlým průvodcem nákupem Hermès tentokrát kolem roku, nedávno jsem zjistil, že Hermès přidává několik zábavných kusů napříč odděleními, pro které bych chtěl zvýraznit Vy, kromě toho, že jste završili můj seznam s několika dalšími návrhy kusů, které osobně miluji, jako kamaráda na předchozí články o nákupu dovolené.

Odvolání v smyčce (asi 750 $)

Zábavná i pulzující verze keyringu, kterou se můžete připojit k tašce. Osobně se mi líbí koncept připevnění, protože moje esend vždy padá na dno jakéhokoli typu tašky, stejně jako potom se mu musím kopat. Styl je proslulý Hermès Chaîne D’Ancre, který je usilovně a efektivní. Je k dispozici v dobré škále barev – viděl jsem zvýšené konfety, karamel, noir, vápno a také Bleu Brume na místě Velké Británie – buď GHW nebo PHW.

Kouzlo v smyčce. Obrázek přes Hermes.com

Mini Kelly Twilly Sound (200 $)

Mám dva prsteny Twilly-jeden v tomto stylu Kelly a druhou ve stylu Cadena (H Lock)-a zatímco jsou ideální pro ke třetinám, vybírám je pro šátky velikosti Gavroche. Nepožadujete se však omezit na šátek – kožená šňůra by byla také zábavnou metodou, která by ji nosila jako náhrdelník, nebo možná s twilly jako přitažlivost na sáček nebo dokonce ve vlasech. Je to flexibilní kus, který by mohl být opravdu potěšen řadou způsobů.

Mini Kelly Twilly Ring. Obrázek přes Hermes.com

Mini Kelly Twilly zvuk používaný na Twilly. Obrázek přes Hermes.com

Mini Kelly Twilly zvuk používaný na gavroche (45 cm). Obrázek přes @the_notorious_pink

Apple Airtag Hermès Bag Appeal (299 $) nebo Essential Sound (349 $)

Rozhodně na seznamu malých odpustků jsem převeden na fenomén airtagu. Ačkoliv je sice ústavní ve mně problémy týkající se jakéhokoli typu dohledu, moje pokrytectví se vystavuje, když se týká mých dětí, mých věcí, stejně jako – samozřejmě! – věci mých dětí. Po mnoho let má moje domácnost jeden účet Apple, takže chápu, kde jsou moji mladí lidé v jakémkoli typu poskytnutého okamžiku (a mimochodem, všichni chápou, kde jsem také). S nováčkem na vysoké škole existuje velké úlevy, že je v noci, stejně jako nyní, když má spoustu airtagů, nemusí se zajímat o objevování jeho tajemství nebo batohu. Zatímco verze Hermès je programem, který není vyžadován (ahem), je to určitě jeden z těch stylových bitových dárků, které si někdo nemusí zakoupit, ale absolutně použije.

Apple Hermès Airtag Bag Appeal a Essential Ring. Obrázek přes Hermes.com

Porcelán Ashtray (700 $) nebo modifikační zásobník (520 $/610 $)

Popelník: 7,9 ″ dlouhý x 6,3 ″ široký

Změnit zásobník: 8,3 ″ dlouhý x 6,7 ″ široký

Vždycky se mi líbilo popelníky Hermès a modifikační podnosy, které dnes slouží přesně stejné funkci-jako design a/nebo úlovek. Ačkoli několik z modifikačních zásobníků je větší a levnější, stejně jako všechny mají „sametovou kozí základnu“, existují rozdíly v produkcích: popelník má „ručně otisky zlatý obložení“ a několik zásobníků je vytištěno s jinou technikou, využitím chromolitografie, která se mi zdá být mnohem dynamičtější a podrobnější. Ačkoli web má k dispozici jen málo výběru, obchody mají prakticky vždy mnohem lepší rozmanitost.

Různé porcelánové modifikační zásobníky a podnosy popela. Obrázek přes Hermes.com

Constance Amulette Fine Fashion Jewelry (různé)

Jsem hlupák pro několik z těchto nových módních šperků. I když se mi vždycky líbila kouzla miniaturních módních šperků, Hermès na nich skutečně zvýšila svou hru. Obzvláště mě zavádějí tyto iterace Constance – přívěsek ve zvýšeném zlatě s černým nefritem, náramkem růžových safírů nebo diamantů – Hermès opravdu končí jako klenotník s opravdu vyhledávatelnými nabídkami (nejen, ahem, „Bag Bait“)) jejich vlastní nejlepší, na kterém riff, a také zdůrazňují jejich další renomované vzory.

Některé z kousků Amulette Constance. Obrázek přes Hermes.com

Přívěsek Constance Amulette ve zvýšeném zlatě i černý nefribu. Obrázek přes Hermes.com

Constance Amulette Bracelet ve zvýšeném zlatě s růžovými safíry. Podívejte se na milý bit Cadena Clasp !! picture through Hermes.com

Glenan single ($285) or double trip bracelet ($320)

Reminiscent of a friendship or a rope bracelet as well as perched at the lower end of the Hermès cost spectrum, the Glenan bracelet is that perfect, made-for-anyone-and-everyone option. These are available in both single as well as double wrap (tour) options, as well as in PHW, GHW as well as RGHW. A good pop of color used alone or fantastic to add to a stack. I’ve been eyeing a few of my preferred colors right here as one more choice to tie together my scarf or bag to my outfit. a few of these are likewise bicolor (bottom best is red as well as gold).

Glenan single as well as double trip Bracelets. top Row: Rosa Sakura RGHW single tour, a PHW stack, Bleu Lin RGHW double tour. bottom Row: Noir GHW single tour, increased Mexico RGHW single tour, Red/Gold PHW double tour. Obrázek přes Hermes.com

Portefeuille Silk’In Compact purse (about $820)

I have had a Constance Wallet, a Bearn, as well as a number of Kelly wallets, as well as to be honest, the Silk’In Compact purse is still my favorite. While having no style on the exterior, save for the leather zipper pull (which likewise implies no damage or dings to the interior of your bag or its contents), the interior, lined in silk, is always fun to reveal. I personally discover that the silk interior was just as long-wearing (if not longer!) than the Epsom leather exterior. This is a should if you are still bring around little bags (my only other recommendation would be to utilize one or two Calvis and/or a Bastia). I don’t utilize the coin pocket for coins, however discover it extremely helpful for receipts.

The Silk’In Compact purse truly holds whatever you ought to need, as long as you don’t mind folding your expenses (I always kept mine on either side of the zippered pocket). Obrázek přes Hermes.com

Irving slouch ($1250)

I don’t typically suggest shoes as a holiday gift, however it’s good to see a fuzzy shoe choice aimed at the guys. The Irving is a driving shoe, as well as these look like the type of pair one would wear for the entire weekend.

Irving Loafer. Obrázek přes Hermes.com

Hermès Apple view ($1,249-$1,409)

Maybe this is obvious, however it wasn’t to me, even though I am a big fan of both Apple as well as innovation practically as much as I am of Hermès, as well as for a much longer time (back in the day my father set up a “computer room” in our house, which throughout the years concerned be stocked with a Kaypro, a TI-99, an Apple IIe, Apple IIC, an IBM PC XT as well as eventually, a “Macintosh”). Anyway, I am rather old institution when it concerns watches – any type of reason to wear jewelry, of program – as well as likewise I am painfully conscious of exactly how connected to our gadgets we’ve become.

With that said, I chose to surprise my hubby when the newest version was released this fall; my hubby being one of those people who seldom asks for or even seems to requirement anything, ever (let’s just state discovering gifts for him is a challenge) as well as who likewise stopped using his view after COVID. However, he does requirement to stay in touch with numerous people as well as have gain access to to different info all day. While he is always appreciative of my efforts, I have never got such an enthusiastic reaction as I have for this. Má to rád. With gain access to to all of his phone’s features best there on his wrist (I am old sufficient to be reminded of Dick Tracy whenever he answers his watch) with much less fumbling as well as searching for anything, it has made life just that much smoother for him. The Hermès-only view faces keep it elegant, as well as I like the concept that in the future I can get him straps to match whatever he may be using (or, much better yet, whatever bag I may be carrying).

Note that the view is available in 41mm as well as 45mm size. My SA suggests 41mm for people with slighter develops (although those of us with aging vision might benefit from the larger screen of the 45mm). The only thing I would add is that while the view situations are available in PHW as well as black, it seems like many of the leather bands have PHW, so there won’t be numerous choices to add a matching band if you get the black view casing. I personally would choose RGHW as well as honesty don’t understand why that’s not an choice for the Hermès version, as Hermès ought to absolutely understand by now that numerous (MANY) people choose RGHW or even GHW to PHW.

Some of the Hermès-only view faces for the Apple view Hermes. The last shot shows all the essential apps at your fingertips. Obrázek přes @the_notorious_pink

The Apple view Hermès includes the Hermès-only orange sports strap, as well as then you likewise choose a leather band. Obrázek přes @the_notorious_pink

For other suggestions:

My 2019 article, The supreme last-minute guide to Hermès gifts for the Holidays

My 2020 article, The broad as well as fantastic world of Hermès Gifts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *